iPhone 15 Pro Max için hangi kılıf alınmalı?

R. Berat YAŞAR

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5800x3D / Gigabyte X570 Aorus Elite (Rev 1.0) / Corsair Vengeance 16GB(2x8GB) 3200Mhz CL16 /PowerColor Red Devil RX 6750XT OC- MSI NVIDIA GeForce RTX2070 Gaming Z / ADATA 256GB XPG SX6000 PRO NVMe M.2 SSD / Seagate BarraCuda 2TB 7200RPM 256MB HDD / CM MasterLiquid ML240L / Dark N10 PRO / High Power 850W 80+ Gold 14cm
Meslek
Harita Mühendisi
Arkadaşlar merhaba, ben 22 Eylül günü 15 Pro Max ön siparişine katıldım ve siparişimi oluşturdum. Ancak bu telefonu direk kutusundan çıkarttığım andan itibaren sağlam bir kılıf ile kullanmak istiyorum. Bunun için yıllardır bu sektörde Spigen kılıfları öneriliyor ancak bende kararsız kaldım. Bu atacağım iki kılıftan hangisi alınması daha mantıklı olur ya da sizin tavsiyeleriniz nelerdir? 900-1000 ₺'ye kadar bütçem var.

Arkadaşlar merhaba, ben 22 Eylül günü 15 Pro Max ön siparişine katıldım ve siparişimi oluşturdum. Ancak bu telefonu direk kutusundan çıkarttığım andan itibaren sağlam bir kılıf ile kullanmak istiyorum. Bunun için yıllardır bu sektörde Spigen kılıfları öneriliyor ancak bende kararsız kaldım. Bu atacağım iki kılıftan hangisi alınması daha mantıklı olur ya da sizin tavsiyeleriniz nelerdir? 900-1000 ₺'ye kadar bütçem var.

İlkinin stoku yok yalnız.

Bütçe çıkartırsanız;

Şeffaf çok güzel ama sararıyor.

Bütçe çıkartırsanız;

Hocam ben genelde her sene telefon değiştiriyorum o sebeple hiç bir zaman orijinal şeffaf kılıf almadım. Ancak bu apple şeffaf kılıf aldığımızda ömür boyu garantilimi sararması için yoksa 2 yıl mı geçerli bilginiz var mı?

İlkinin stoku yok yalnız.
Stok o sitede yok hocam normalde başka mağazada var ben sadece kendi sitesi diye oradan attım.

Hocam ben genelde her sene telefon değiştiriyorum o sebeple hiç bir zaman orijinal şeffaf kılıf almadım. Ancak bu apple şeffaf kılıf aldığımızda ömür boyu garantilimi sararması için yoksa 2 yıl mı geçerli bilginiz var mı?

Stok o sitede yok hocam normalde başka mağazada var ben sadece kendi sitesi diye oradan attım.
Hocam her yıl telefon değiştirmek ile orijinal kılıf almamanın bağlantısı nedir anlayamadım telefona 70 bin lira veren adam 1000 lira daha verip orijinal kılıf kullansın daha iyi gibi geliyor bana. Hem madem her yıl değiştiriyorsunuz neden 2 yıl garantili olması sizin için önemli zaten seneye kullanmayacaksınız?

Ancak bu apple şeffaf kılıf aldığımızda ömür boyu garantilimi sararması için yoksa 2 yıl mı geçerli bilginiz var mı?
Şeffaf kılıf tam olarak silikon gibi değil. Sert bayağı ben sevmiyorum ve önermiyorum. FineWoven da bugüne kadar üretilmiş en kötü kılıf diyorlar Twitterda falan ama bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı