iPhone 15 Pro Max iCloud ile eşzamanlamıyor

HuusSaOrh

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar. iPhone 15 Pro Max ile yaklaşık 15 bin fotoğraf çektim. 350 GB bir veri telefonumda şu an var. Bunları iCloud'a aktarmak için 2 TB'lık iCloud almak zorunda kaldım ancak aktarma beklediğim gibi gerçekleşmemekte. Telefon şarja takılı olmadığı zaman pil en iyileştirme için durduruyor. Şarj sırasında eşzamanlama yaparken de sürekli aşırı ısındığı için eşzamanlamayı duraklatmakta. Ben de dün gece telefonu balkonda Powerbank'a takılı şekilde bıraktım. Hava telefonun ısınmasını engellemeye yetecek kadar soğuktu. Eşzamanlamayı başlatmadan önce 1,81 GB ICloud'da bulunmaktayken az önce baktığımda ise sadece 2,44 GB bulunmaktaydı ve bu fotoğraflar sadece o gün çektiğim fotoğrafların aktarılması ile oldu. Başka ve önceden çekmiş olduğum fotoğrafları asla aktarmıyor. El ile aktarmayı denedim. Dosyalar üzerinden ancak başarısız oldum. Bir çözümünü bilen var mı? Yoksa Google Drive alıp deneyeceğim. Şimdiden teşekkürler. Upload hızım Wi-Fi'da 1 Mbps. Mobil internette 40 Mbps. Mobil interneti başka telefondan paylaşıp IPhone'a bağladım. Bütün gece öyle açık durdu.

IMG_5843.PNG

1708759461691.png

1708759488917.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı