iPhone 15 Pro ön siparişten kaç gün sonra gelir?

• M – Yeni bir cihaz, genellikle yeni satın alınan cihazlar
    • F – Yenilenmiş bir cihaz, yenilenme sürecinden geçirilmiş bir cihaz
    • N – Değişim cihazı, servis talebiyle yenilenmiş bir cihaz
    • P – Satın alma aşamasında, talep üzerine isim vb. işlenmiş kişiselleştirilmiş cihaz

Model numarasının ilk harfinin anlamları şu şekilde:
  • M – Yeni bir cihaz, genellikle yeni satın alınan cihazlar
  • F – Yenilenmiş bir cihaz, yenilenme sürecinden geçirilmiş bir cihaz
  • N – Değişim cihazı, servis talebiyle yenilenmiş bir cihaz
  • P – Satın alma aşamasında, talep üzerine isim vb. işlenmiş kişiselleştirilmiş cihaz
Serial numbere takılma model numarasına bak ona göre senin cihazın M ile başlar
Hmm evet model numarasi M ile basliyor. Tesekkur ederim bilgilendirme icin.

15 Pro'yu 23 Eylül'de sipariş verdim teslim tarihi 13-20 Kasım bende, Ekim ayı içinde sipariş veren insanlar var aynı teslim tarihi gözüküyor nasıl oluyor arkadaş bu ön sipariş boşunamı verdim ben

Hocam iyi günler, 15 Pro Max' lerin depolama boyutları nedir acaba? Ben 30 Eylül de 15 Pro Max 512 GB Naturel Titanyum sipariş verdim bana verdiği tarih 20-27 Kasım olarak gözüküyor.
Hepsi 256 GB. Bu arada kurumsal faturalandırıldı hepsi.

Bende 30.09.2023 saat 11:20 de verdim siparişi. Sizin tarihinizi daha erkene vermiş nasıl oluyor? Sistem gerçekten çok saçma.
Çooook özür dilerim, tarihi yanlış yazmışım. Satın alma tarihim 22.09.2023 saat 10.00 yani satışa çıktığı ilk gün aldım.

Ben de bunları bekliyorum. 22.09.2023 saat 10'da oluşturulmuştu siparişler.
Eki Görüntüle 1990519
Arkadaşlar kusura bakmayın sipariş tarihini yanlış yazmışım.
22.09.2023 saat 10.00 yani ilk satışa çıktığı gün verildi siparişler.

Sanırım stoklar Türkiye'ye gelmiş gibi duruyor yeni satın alımlara 15 Plus için 10 güne teslimat süresi veriyor umarım bir an önce kargoya verirler bizimkileride 🧐🧐

Düzeltme: Pro ve Pro Max lere Kasım sonu tarih atıyor ilginç 😐🧐

Sanırım stoklar Türkiye'ye gelmiş gibi duruyor yeni satın alımlara 15 Plus için 10 güne teslimat süresi veriyor umarım bir an önce kargoya verirler bizimkileride 🧐🧐

Düzeltme: Pro ve Pro Max lere Kasım sonu tarih atıyor ilginç 😐🧐
30 Eylül de sipariş verdik bize de Kasım sonu tarih verdi ah Apple ah ne diyeyim ben sana. 😓

Kargom ben şubeden alacağım dememe rağmen evime gelmiş sonuç olarak geldi bekleyenlerinde tez zaman da gelir inşallah.

Benim de teslimat tarihini değiştirmişler 9-16 Kasım'dan 7-10 Kasım yapmışlar sanırım daha da erken gelmez. Kargolama şekli nasıldı ekstra kutu falan vs. var mıydı ilk defa Apple sitesinden aldım daha önce hep mağazadan alıyordum tedirginim biraz 😁 hayırlı olsun bu arada iyi günlerde kullanın.🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı