iPhone 15 Pro ön siparişten kaç gün sonra gelir?

@Aeroxs hocam selam, geçen hafta cuma günü gürgençler mağazasına gittim ve ön kayıt için kayıt yaptırdım. Evet biraz ironik 😀. Normalde beni o sipariş sırasına göre yarın yani 22 Eylül'de arayacaklarını söylediler. Telefonunun fiyatını belirtiyorlar, onaylıyorsam gelip ödemesini yapıyorum ve 28 Eylül'ü 29 Eylül'e bağlayan gece 00.01 de ilgili mağazayı açıp ön sipariş teslimatı yaptıklarını söylediler. Ben yarın sabah 10.00'da AVM açıldığı gibi direkt mağazaya gidip ilgili telefonun ödemesini yapacağım. Umuyorum ki yeterli stok gelir ve bir hafta sonra gece teslim alabilirim telefonumu. Teslim edemeyecekleri takdirde farklı renk seçeneği ya da para iadesi sunacaklarını söylediler. Anlayacağınız stok ve teslimat tamamen ülkeye girecek telefon sayısıyla alakalı. Yarın sabahtan gidip gerekli işlemleri yaptıktan sonra durum güncellemesi yaparım. 👌

İlk dakikada 3 arkadaş 3 farklı renkten sipariş ettik. 4-6 iş günü teslimat diyor. 5 dakika sonra çantaya ekleyip bakınca teslimat süresi 27 Ekim'e kadar çıktı.

Alan herkese hayırlı olsun
1695331328113.png

Ben 22-23 Eylül'de iPhone 15 Pro 128 GB sipariş vereceğim. Sipariş verdikten kaç gün sonra elime ulaşır?

Mağazadan almanızı öneririm. Telefonculardan alırsanız daha erken ulaşır elimize. Ayrıca Kamera ve pil ömrü açısından 15 Pro Max 256 GB almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Kesinlikle bende sırf zam gelme ihtimaline karşı aldım, Pro Max 256 alacaktım stok kalmamıştı Hepsiburada'da. Bende Pro 256 aldım, 6 taksit seçeneği vardı dün gece kaçırmak istemedim :)

İlk dakikada 3 arkadaş 3 farklı renkten sipariş ettik. 4-6 iş günü teslimat diyor. 5 dakika sonra çantaya ekleyip bakınca teslimat süresi 27 Ekim'e kadar çıktı.

Alan herkese hayırlı olsun
Eki Görüntüle 1952541
sadece 1.5 dakikalık gecikmeyle dediğini yaşadım uzun bir süre bekleyeceğim gibi duruyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230922_012726_Chrome.jpg
    Screenshot_20230922_012726_Chrome.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 130
Hocam geçikmeden kastınız nedir bende alacağım fakat anladığım kadarıyla belli bir saatte alırsak daha erken gelme durumu oluyormuş bilginiz var mı?
Eylül'ün 21'ini 22'sine bağlayan gece, ön siparişler açılır açılmaz ilk 1-2 dakika içerisinde alanlar stokları tüketti. O kişilere 1 hafta sonra yollanacak. Artık alırsanız, ilk stoklar bittiği için (en az) 4-6 hafta bekleme süreniz var. Yani bahsettiğiniz belli bir saatten kasıt dün gece idi.

Yine de şimdiden alabilirsiniz, ama stok bulunan satıcılara öncelik vermenizi tavsiye ederim. 1 ay sonra gelecek stoğa kalırsanız ürün aradaki süreçte zam yiyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı