iPhone 15 Pro yazılım sorunları düzeldi mi?

Hocam çok iyi olmuş, geçmiş olsun kurtuldunuz yağlardan daha ne olsun :)
Evet hayatım boyunca her gün daha mutluyum :) Çok teşekkür ederim
Boşverin sağlık daha önemli en iyisini yapmışsınız.
Çok haklısınız ama yeniden alıcam iPhone 15 pro işte. Allah yüzüme güldü sanırım,hakkettik mi naptıysak :)

Hocam bu arada merak ettim de hadi 15 Pro'yu sattınız sonra neden 6S'e düştünüz özel sebebi yoksa? Genelde emsali bir şeyden gidilir ya o açıdan soruyorum :)
Hocam 15 pro içime sinmedi yeniden dediğim gibi. 1 buçuk senelik apple türkiye garantili 14 pro mor aldım. 55 bin tl nakite. Çok daha içime sindi vallahi 🫠

Son düzenleme:
Hocam 15 Pro içime sinmedi yeniden dediğim gibi. 1 buçuk senelik Apple Türkiye garantili 14 Pro mor aldım. 55 bin TL nakite. Çok daha içime sindi vallahi 🫠

Hayırlı olsun hocam güzel fiyat ve çok güzel renk. Bendeki de siyah. Alırken mor ile ikilemde kalmıştım. 14 Pro gerçekten en son 5S ve öncesi yaşadığımız o güven hissini verebildi bana da uzun aradan sonra :)

Hayırlı olsun hocam güzel fiyat ve çok güzel renk. Bendeki de siyah. Alırken mor ile ikilemde kalmıştım. 14 Pro gerçekten en son 5S ve öncesi yaşadığımız o güven hissini verebildi bana da uzun aradan sonra :)
Ya vallahi ağzına sağlık,söylemek istediğimi söyledin. O güvenden sonra başka da alasım gelmedi. Mor’u çok seviyorum,bu model için. Güle güle kullanalım,çok teşekkürler hocam 🤗

Ya vallahi ağzına sağlık,söylemek istediğimi söyledin. O güvenden sonra başka da alasım gelmedi. Mor’u çok seviyorum,bu model için. Güle güle kullanalım,çok teşekkürler hocam 🤗
Evet hocam güzel günlerde kullanalım. Tekrardan hayırlı olsun😊

Düzelmedi bendeki sorunu 15 pro arkadaşımda yaşıyor videoyu izleyince anlayacaksınız sonundaki pil düşüşünü
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Günde bu şekilde %20-30 şarjımız gidiyor. Hayırlısı olsun umarım siz yaşamazsınız bazı modellerde olabiliyor ancak arada çürüklerde var.

Düzelmedi bendeki sorunu 15 pro arkadaşımda yaşıyor videoyu izleyince anlayacaksınız sonundaki pil düşüşünü
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Günde bu şekilde %20-30 şarjımız gidiyor. Hayırlısı olsun umarım siz yaşamazsınız bazı modellerde olabiliyor ancak arada çürüklerde var.
Ben de farkettim. Önce ki IOS sürümüne göre,bu IOS 17.4.1 sömürüyor pili 🤣🤣

Iphone 14 pro aldım dün. Gerçi o kadar gitmiyor ben de. Sadece yıllardır iPhone kullanınca,bu yazılım daha hızlı sarj bitirdiğini farkettim. Kesinlikle yazılımdan dolayı bu 😂
Sıfırdan dfu ile yazılım atıldı geri yükleme yapma denildi ancak hala aynı bide sorun yok cihazın pili sağlam diyorlar rezil herifler, bide yazılımdan olmaz yağğ diyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı