iPhone 15 ve 15 Plus Yeni Bir Kamera Çıkıntısına Sahip Olabilir

Hem 120Hz hem 60Hz'i deneyimlemiş biri olarak telefonlarda 120Hz'i gereksiz buluyorum. Eğer telefon 60Hz olacaksa ve şarjı 1 saat fazla gidecekse onu tercih ederim.

Bence gereksiz değil. 120Hz akıcılık olarak harika bir deneyim sunuyor.

60Hz konusunda haklısın. 35k TL verip 90Hz görmemek gerçekten sinir bozucu. Batarya konusunda katılmadığım noktalar var. 11 ailesinde düz 11'in ekrandan dolayı batarya performansı çok iyi olmayabilir ama 11 Pro ile 11 Pro Max batarya konusunda çok başarılı. 12 ailesindede düz 12 ile 12 mini batarya konusunda iyi değil ama 12 Pro ile 12 Pro Max batarya konusunda yeterli. 12 Pro günü çıkarıyorken 12 Pro Max 1,5 günü zorluyor.

Mantıklı yorum yap bende dislike atmayayım. O kadar para vereceğime S23 alırım. IPhone'ların bizim ülkemizde pahalı olmasının en temel sebebi alınan vergilerdir. Senin hükümetin yüzde 300 vergi alıyorsa, senin paran değersizse Apple'ın suçu ne?

Olay uzamasın artık bir şey demiyorum. Ama son olara söyleyeyim Samsung torpilli mi? Samsung'dan bize vergi kesmiyorlar mı?

Olay uzamasın artık bir şey demiyorum. Ama son olara söyleyeyim Samsung torpilli mi? Samsung'dan bize vergi kesmiyorlar mı?

Samsung ülkemize özel indirim yapıyor. S23'ün fiyatı 25k. Normalde 27-28k TL olması lazım. Fiyatlardan dolayı ne Apple'ı ne de Samsung'u suçlamaya hakkımız yok.

1676218847007.png

iPhone 15 orı Max Ultra Plus mini SE.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı