iPhone 15 ve 15 Plus Yeni Bir Kamera Çıkıntısına Sahip Olabilir

iPhone 14 Pro Max cihazımın arkasında ocak var gibi hissediyorum artık. 3 değil de 4 tane kamera olsa ve biraz da ısınsa tam öyle olacak. Masaya düzgün koymak bile işkence. Kılıf olduğu hâlde düz durmuyor. Giderek saçma bir hâl almaya başladı.

EEH5nNEUEAYL76O.jpeg

120 Hz'den sonra 60 Hz çok berbat geliyor bana. Bu artık bir faydadan ziyade ihtiyaç gibi. Yıl oldu 2023 artık modernleşme hızlandı 60 Hz ekran olmaz hele 60-70bin TL gibi bir fiyatta satılan telefonda.
Modernlik ile olan kısmını tam anlamadım, yüksek ekran yenilemeninde ne gibi ihtiyacı olduğunu çözemedim zaten uygulamalar oyunlar vs. 60 hz üstü desteklemiyor, arayüzde 120hz olsa ne olur olmazsa ne olur. Yüksek yenileme hızları konması daha kaliteli kullanım sunacaktır ama bu maaliyeti yükseltecek bir etken şahsen kullanmayacağım bir özelliğe ekstra para vermek de bana mantıksız geliyor apple cihazlar su gibi şarz yiyor o telefona 120hz üstü ekran koyarlarsa günde 3-4 defa şarz etmem gerekir.
60 hz olan telefonu 30 bine satıyorsa 120hz olan telefonu 40 bine satar bunlar.

Modernlik ile olan kısmını tam anlamadım, yüksek ekran yenilemeninde ne gibi ihtiyacı olduğunu çözemedim zaten uygulamalar oyunlar vs. 60 hz üstü desteklemiyor, arayüzde 120hz olsa ne olur olmazsa ne olur. Yüksek yenileme hızları konması daha kaliteli kullanım sunacaktır ama bu maaliyeti yükseltecek bir etken şahsen kullanmayacağım bir özelliğe ekstra para vermek de bana mantıksız geliyor apple cihazlar su gibi şarz yiyor o telefona 120hz üstü ekran koyarlarsa günde 3-4 defa şarz etmem gerekir.
60 hz olan telefonu 30 bine satıyorsa 120hz olan telefonu 40 bine satar bunlar.

iPhone 11'den beri hicbir iPhone su gibi sarj yemiyor aksine 13 serisi ile birlikte epey iyi bir seviyeye cikardi pili. Duz seride 120 Hz bence de pek mantikli degil ama 90 Hz yapilabilir pil tuketimini de dengelemek adina.

Bu şey değil mi ya iPhone 6 leaks diye Google'da aratınca çıkan görsellerin yenisi.

BbOTwZzIMAAdgDE.jpg:large

ekran-boyutu-buyuyen-iphone-7-konsepti-heyecanlandirdi-115991-5.jpg
Hocam "Design the next İphone" diye aratınca çıkan 1. veya 2. site. Bu arada üstteki telefon iyimiş :D

Geri
Yukarı