iPhone 15 vs iPhone 15 Pro

Sizce hangisini almak mantıklı? Şu an 6S kullanıyorum yurt dışı alacağım cihazı daha mantıklı geldi. Ama bir yandan da TR 13 Pro mu alsam ki diye düşünüyorum. Aynı fiyata kararsız kaldım, sizce hangisi?
Yurt dışı 15 Pro almalısınız. Son 4 ay için elinizdeki 6S'i tutun ve iCloud arama yönlendirme ile kullanın derim. Her yıl da 8 ay kullanırsınız. Şu anda alırsanız 2025 ağustosa kadar kullanırsınız kapanma olmadan. Düz model bir iPhone alınmaz. Bu arama yönlendirme olayı hoşunuza gitmediyse TR 13 Pro da alınır. Pro olsun yeter ki.

Ama yurt dışı ya o yüzden her yıl değiştirmek lazım yoksa kayıt ettirmek çok pahalı onun yerine yeni al üstüne 5-10 ekle 1 sene daha güncel kullan.

Aynı dönemden kısa süre olsa dahi geçtim net şekilde Pro serisi 50 k verip 60 hzi görünce sana pek hoş bakmayabilirler haklı olarak çok saçma durum ve Pro serisindeki makro çekimler üst düzey yakından bir cismi çektiğinde mükemmel ayrıntılar yakalayabilirsin düz 15'te o olayda yok ve işlemcinde A17 Pro 1 nesil daha güncel bir işlemciye geçeceksin diğer farklar biraz daha önemsiz ancak günlük hata en ciddisi 120 Hz ve yanına eklediklerim etki ediyor ona göre değerlendirmeni yap şahsen 15 Pro'ya gücüm yetmezse 15 yerine ikinci el 14 Pro 13 Pro'ya yönelirdim.

Aynı dönemden kısa süre olsa dahi geçtim net şekilde Pro serisi 50 k verip 60 hzi görünce sana pek hoş bakmayabilirler haklı olarak çok saçma durum ve Pro serisindeki makro çekimler üst düzey yakından bir cismi çektiğinde mükemmel ayrıntılar yakalayabilirsin düz 15'te o olayda yok ve işlemcinde A17 Pro 1 nesil daha güncel bir işlemciye geçeceksin diğer farklar biraz daha önemsiz ancak günlük hata en ciddisi 120 Hz ve yanına eklediklerim etki ediyor ona göre değerlendirmeni yap şahsen 15 Pro'ya gücüm yetmezse 15 yerine ikinci el 14 Pro 13 Pro'ya yönelirdim.

15 Pro veya Pro Max yurt dışı sıkıntı olursa 13Pro TR almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı