iPhone 15'in boyası soyuluyor

Cemozck

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Bundan 13 gün önce aldığım iPhone 15 de boyalar anlamlandıramadigim bir sekilde nokta nokta cikmaya basladi. Sizce telefonu garantiye versem değişim karari çıkar mı veya hangi yolu izlerler?

IMG_8784.jpeg

Öncelikle merhaba. Bundan 13 gün önce aldığım iPhone 15 de boyalar anlamlandıramadigim bir sekilde nokta nokta cikmaya basladi. Sizce telefonu garantiye versem değişim karari çıkar mı veya hangi yolu izlerler?

Eki Görüntüle 1974404

İlk kez boyle bir şeye şahit oluyorum ilk önce hayırlı olsun bence bir garantiye göstermekte yarar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan önce iPhone 12 beyaz vardı boyle bir sıkıntı yasamadim ancak bu kadar kısa sürede böyle bir şey olmasi tuhaf açıkçası.
İphone 15in arkası farklı malzemeden olduğundan dolayı hızlı kırılıyor diyorlar birde ekstra olarak bazı yerlerde kılıf kullanan kişiler kılıfın renginin arka kapağa geçtiğini söylüyordu.

Aynısını iPhone 13 de yaşadım, Apple'ye dava açıyordum neredeyse kesinlikle kabul etmiyorlar hatalarını. 14 günlük telefon söz konusu kılıfsız kullanmadığım halde boya atması mevcut kullanıma bağlı eskime diye nitelendiriyorlar.

Daha çok kılıflı kullanım boya atması yapıyor zaten. Ne olduğu belirsiz kılıflar yapabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı