iPhone 15'in boyası soyuluyor

Hocam merhaba tekrardan servisten aldım 2 gün önce telefonu ancak herhangi bir hata yok denerek geri verildi ancak kamerasında toz durmaya devam ediyor aşağıya fotoğrafını atacağım acaba şu an THH başvursam olumlu sonuçlanır mı?
IMG-20231228-WA0001.jpg

Hocam merhaba tekrardan servisten aldım 2 gün önce telefonu ancak herhangi bir hata yok denerek geri verildi ancak kamerasında toz durmaya devam ediyor aşağıya fotoğrafını atacağım acaba şu an THH başvursam olumlu sonuçlanır mı?Eki Görüntüle 2067440
Hocam THH deneyimim yok. Olan arkadaşlar bilgilendirirse daha doğru bir yol izlersiniz. Bendeki toz parçası lensin en solunda kalıyor ve etkisi yok.

O nokta gibi çıkan izler kılıftan kaynaklı tabii bu kadar kısa sürede o izi yapıyor olmasıda kasanın dayanıksız olması. Spigen marka kılıf kullandım eski telefonumda o izlerin aynısından nokta şeklinde çokça mevcut. Artık telefonu sıkı sıkıya sıkan kılıflar kullanmıyorum. Kılıf'ın içine giren toz taneleri sıkı kılıf ile kasa arasında bu ize sebebiyet veriyor. En dandik 100 liralık kılıf ile 15 Pro kullanıyorum.
Hocam selam, 15 Pro almayı düşünüyorum, 256 GB'lığa takmış durumdaydım fakat en uygun fiyatını ve rengini kaçırdım. İstediğim renkten 128 gb ve uygun fiyat mevcut. Sizce 256 bekleyeyim mi yoksa 128 her türlü yeter mi ? Sürekli fotoğraf çeken biri felan değilim.

Aynısını iPhone 13 de yaşadım, Apple'ye dava açıyordum neredeyse kesinlikle kabul etmiyorlar hatalarını. 14 günlük telefon söz konusu kılıfsız kullanmadığım halde boya atması mevcut kullanıma bağlı eskime diye nitelendiriyorlar.
Sizde 15 pro kullanıyor gözüküyorsunuz yukarıdaki soruma ne dersiniz ?

Hocam selam, 15 Pro almayı düşünüyorum, 256 GB'lığa takmış durumdaydım fakat en uygun fiyatını ve rengini kaçırdım. İstediğim renkten 128 gb ve uygun fiyat mevcut. Sizce 256 bekleyeyim mi yoksa 128 her türlü yeter mi ? Sürekli fotoğraf çeken biri felan değilim.

Sizde 15 pro kullanıyor gözüküyorsunuz yukarıdaki soruma ne dersiniz ?
Bence 128 GB işini görür. İOS 16 GB civarı kullanıyor.

Hocam selam, 15 Pro almayı düşünüyorum, 256 GB'lığa takmış durumdaydım fakat en uygun fiyatını ve rengini kaçırdım. İstediğim renkten 128 GB ve uygun fiyat mevcut. Sizce 256 bekleyeyim mi yoksa 128 her türlü yeter mi? Sürekli fotoğraf çeken biri falan değilim.

Sizde 15 Pro kullanıyor gözüküyorsunuz yukarıdaki soruma ne dersiniz?

Bana kalırsa acele etmeyin, 256 alın.

11 de ve 13 de en düşük depolama alanına sahiptim yani yetiyor yetmesine ama az video çekeyim fotoğraf çekeyim denilince tadı kaçıyor olayın. 15 Pro gibi bir telefona 256 yakışır.

Bana kalırsa acele etmeyin, 256 alın.

11 de ve 13 de en düşük depolama alanına sahiptim yani yetiyor yetmesine ama az video çekeyim fotoğraf çekeyim denilince tadı kaçıyor olayın. 15 Pro gibi bir telefona 256 yakışır.
Valla bende böyle düşünüyorum da PT'de 70.500 TL'ye varken macbook pro mu alsam diye düşünürken stoğu bitti. 3 Bin TL ucuza 128 gb şuan alabilirim ama gerçekten bu kadar para vermişken icloud ile uğraşmak istemiyorum ama bekleyince fiyatlar da artarsa hiç alasım gelmeyecek bu sefer o yüzden bi danıışayım dedim. Bende Iphone 11 kullanıyorum 64gb olmasına rağmen yeterli oluyor sürekli güncellememe rağmen ama gerçekten böyle bir telefona en az 256 yakışır gibi.
Bence 128 GB işini görür. İOS 16 GB civarı kullanıyor.
Teşekkür ederim hocam bende böyle düşünüyorum ama kararsızım da aynı zamanda.

Arkadaşlar tekrardan buradayım ürünün THH gitmesinden sonra en son güncellemeyi bugün alarak gündeme alındı olarak gözükmekte olan gelişmeleri eklemeye devam edeceğim.

Gerçekten THH çok yavaş ilerliyor, insan hakkını savunurken yoruluyor. Bende 15 Pro'nun ekranında yatay çizgi çıkması sonucunda THH başvurdum hala savunma geldi şeklinde 2 ayı geçti. Üstelik benim aldığım fiyatın üstüne de fiyat yükseldi.

Gerçekten THH çok yavaş ilerliyor, insan hakkını savunurken yoruluyor. Bende 15 Pro'nun ekranında yatay çizgi çıkması sonucunda THH başvurdum hala savunma geldi şeklinde 2 ayı geçti. Üstelik benim aldığım fiyatın üstüne de fiyat yükseldi.

Evet hocam Ekim'den beri uğraşıyorum karar verirler ise malımızı değiştireceğiz ama değiştirmek mümkün olacak mı bilmiyorum eğer daha önce MediaMarkt ile böyle bir şey yaşayan varsa deneyimlerini aktarabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı