İphone 4 Aktivasyon

AcerLee

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İphone 4 var elimde fakat sim okumuyor sanırım bozuldu ve tablet gibi kullanmak istiyorum ama cihaz sıfırlanmış ve kurarken sim istiyor bu aktivasyonu nasıl geçebilirim yardım edin.

Google'dan sn0wbreeze ile custom fw hazırlama diye aratın. iPhone forumlarından daha detaylı bilgi alırsınız.

Senin cihazında en son hangi sürüm kuruluydu? Sanırım sn0wbreeze işe yaramayacak çünkü en son 6.1.3 destekliyormuş. 6.1.3 ve öncesinde shsh kaydınız olsaydı hem eski sürüme döner, hem de telefonu aktif ederdik. Ben uzun süredir iphone ile uğraşmadığım için yeni yöntemler çıktıysa da bilmiyorum. Sen en iyisi, Türkçe iphone forumlarına üye ol. ikaynak, elmadoktoru vb sitelerden profesyonel yardım alabilirsin.

Onu bulamazsın, shsh kaydının ne olduğunu bilmiyorsan zaten yok demektir. Bu saatten sonra da hiçbir önemi yok. Artık bilmesen de olur.

@Sin0w size daha iyi yardımcı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı