iPhone 4 iOS 6’ya dönme yolu var mı?

Dönmenin kolay bir yolu var hocam. Jailbreak yapıp Coolbooter adlı bir Tweak ile dönebilirsiniz. Kendisini şu repo üzerinden indiriyorsunuz;
Ardından şu video da yapılanları yapacaksınız;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İki tane işletim sistemi oluyor cihazınızda. İOS 6 ve İOS 7 olacak yani.

Dönmenin kolay bir yolu var hocam. Jailbreak yapıp Coolbooter adlı bir Tweak ile dönebilirsiniz. Kendisini şu repo üzerinden indiriyorsunuz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İki tane işletim sistemi oluyor cihazınızda. İOS 6 ve İOS 7 olacak yani.
Denedim kurdum ama boot edemiyorum kitliyorum ama genede ios 7de kalıyor izledim ben onu!
Dönmenin kolay bir yolu var hocam. Jailbreak yapıp CoolBooter adlı bir Tweak ile dönebilirsiniz. Kendisini şu repo üzerinden indiriyorsunuz;
İki tane işletim sistemi oluyor cihazınızda. iOS 6 ve iOS 7 olacak yani.

Hocam Boot edemiyorum cihazı kilitliyorum açıyorum yine kendi kilit ekranım açılıyor?
Dediğim gibi yaparsanız olacaktir şahsen kendim yaptım size de rehber gibi hazırladım imkansız diyenlere çok itibar etmeyin.

Hocam siz o şekilde iPhone 4’e iOS 6’mı kurdunuz ipsw dosyası iniyor ama sitede unsigned diye gözüküyor.
Dediğim gibi yaparsanız olacaktir şahsen kendim yaptım size de rehber gibi hazırladım imkansız diyenlere çok itibar etmeyin.

Hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı