iPhone 4 iOS 6'ya Dönüş Var mıdır?

• Konuyu başlatan Daks
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 7B
SHSH Blob kaydınız olmasa bile dönebilirsiniz lakin , mobil şebeke hattınızı kullanamazsınız. Sadece müzik , oyun vs işlerinde kullanabilirsiniz. Tinyumbrella'nın yakında yeni bir versiyonu çıkacak, çıktıktan sonra A5 işlemcilerine destek verirlerse sorunsuz bir şekilde Downgrade yapabilirsiniz.

O versiyon çıktığında buraya yazar mısın kardeşim? Bende iP4'ümü perte çıkarttığımda düşüreyim de kasmadan oyun için kullanayım tabi uygulama desteği kesilmez ise.

SHSH Blob kaydınız olmasa bile dönebilirsiniz lakin , mobil şebeke hattınızı kullanamazsınız. Sadece müzik , oyun vs işlerinde kullanabilirsiniz. Tinyumbrella'nın yakında yeni bir versiyonu çıkacak, çıktıktan sonra A5 işlemcilerine destek verirlerse sorunsuz bir şekilde Downgrade yapabilirsiniz.

iFaith programı ile uygun shsh kaydı bulunabilir mi? Deneme fırsatım olmadı ama internetten uygun shsh kaydı indiriyor diye biliyorum.

iFaith programı ile uygun shsh kaydı bulunabilir mi? Deneme fırsatım olmadı ama internetten uygun shsh kaydı indiriyor diye biliyorum.

Başka bir telefonun SHSH kaydını kullanamazsınız ve iFaith programı baskasının değil sizin SHSH kaydınızı Cydia server'lardan kontrol ederek varsa indiriyor.

Başka bir telefonun SHSH kaydını kullanamazsınız ve iFaith programı baskasının değil sizin SHSH kaydınızı Cydia server'lardan kontrol ederek varsa indiriyor.

Doğrudur. Hiç denememiştim zaten. Download shsh yazısını görünce bir "acaba?" dedim. :)
iPhone'larda her güncellemeden önce jb yapıp shsh kaydı almak lazım mutlaka.

Peki şebeke hattını kullanamadan downgrade işlemi nasıl oluyor ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı