iPhone 4 iOS 9.3.5 Netflix inmiyor

Browniem

Centipat
Yer
Arabic sözlere sahipler onlara minnet eylemem.
Kız arkadaşıma Netflix hesabımı verdim. Fakat uygulamayı indirmeden site üzerinden izleyemiyor. Bu nasıl saçmalıktır? Site üzerinden nasıl izlenir bilginiz var mı?
Uygulamayı 3utools ile indirmeyi biliyorum, fakat kız arkadaşın laptobu bozuk o yüzden uzaktan yardımcı olamıyorum. Boş boşuna korsan izlemek zorunda kalıyor kız.
Koskoca film sitesine bak. PC'de bu özelliği sunuyorlar fakat telefon da neden böyle değil? Resmen saçmalık!

Ek Açıklama 2020-04-02 181353.jpg

Cihazınız iPhone 4 değil, 4S çünkü iPhone 4'e resmi olarak çıkan son sürüm 7.1.2.

Netflix inmiyor değil, desteklenmiyor. Uygulamanın iOS 12 sürümü altına desteği yok ki, normal. Kullanıcı sayıları az eski cihazların. 3uTools üzerinden indirseniz bile yüksek ihtimalle giriş yerinde hata verecektir.

İyi forumlar :)

Güzel kardeşim, uygulama size uyarıyı vermiş. iPhone 4 sürümü zaten çok eski, güvenlik önlemi almak için mecbur böyle şeyler yapacaklar. Desteği kesilmiş IOS'a neden güncelleme versinler?

Bayağı güvenlik önlemini almışlar saçma sapan programlarla indirilebiliyor tüm uygulamalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baya güvenlik önlemini almışlar saçma sapan programlarla indirilebiliyor tüm uygulamalar.
Neden bu kadar agresifsiniz anlamadım :D 8-9 yıllık cihaz bu 4S, iOS 9'da yanlış bilmiyorsam Eylül 2015'de piyasaya sürüldü :D Güvenlik önlemini kırmak da Jailbreak ile basit. Adamlar Jailbreak yapmayana böyle bir güvenlik sunuyorlar. Müşteri memnuniyeti.

Cihazınız iPhone 4 değil, 4S çünkü iPhone 4'e resmi olarak çıkan son sürüm 7.1.2.

Netflix inmiyor değil, desteklenmiyor. Uygulamanın iOS 12 sürümü altına desteği yok ki, normal. Kullanıcı sayıları az eski cihazların. 3utools üzerinden indirseniz bile yüksek ihtimalle giriş yerinde hata verecektir.

Netflix inmiyor değil, desteklenmiyor. Uygulamanın iOS 12 sürümü altına desteği yok ki, normal. Kullanıcı sayıları az eski cihazların. 3utools üzerinden indirseniz bile yüksek ihtimalle giriş yerinde hata verecektir.

Bayağı az kanka YouTube'da binlerce videosu var. Çözümler basit fakat kızın laptobu bozuk ondan sorununu halledemiyorum. Bu arada binlerce video tüm izlenmeleri toplasak 1 milyonu geçer. Bayağı az kullanıyorlar kanka telefonu aynen, ki agrasif değilim bro sen öyle algıladın :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı