Çözüldü iPhone 6 Netflix indiremiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sevimli Tilki

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Netflix hesabım var fakat telefonun son güncellemeyle sürümü 12.4.9 oldu Netflix için 13.0 lazımmış. Ben iPhone 6'ya Netflix'in eski bir sürümünü nasıl kurabilirim? Root yapmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayara iTunes'in eski sürümünü yüklemeniz lazım. Ardından iTunes içinde AppleID'niz ile giriş yaptıktan sonra App Store kısmına girmelisiniz. Sağ üst taraftaki arama yerinden uygulamanızı arayıp indirin. Telefonunuzda ayarlar kısmında App Store ve iTunes kısmında otomatik indirmelerin açık olduğundan da emin olun. iTunes sürümü iTunes 12.6.3.6 olarak hatırlıyorum.
Bilgisayara iTunes'in eski sürümünü yüklemeniz lazım. Ardından iTunes içinde AppleID'niz ile giriş yaptıktan sonra App Store kısmına girmelisiniz. Sağ üst taraftaki arama yerinden uygulamanızı arayıp indirin. Telefonunuzda ayarlar kısmında App Store ve iTunes kısmında otomatik indirmelerin açık olduğundan da emin olun. iTunes sürümü iTunes 12.6.3.6 olarak hatırlıyorum.

Çözüm
Merhaba, Netflix hesabım var fakat telefonun son güncellemeyle sürümü 12.4.9 oldu Netflix için 13.0 lazımmış. Ben iPhone 6'ya Netflix'in eski bir sürümünü nasıl kurabilirim? Root yapmak istemiyorum.
ÇÖZÜM BUDUR
Bilgisayara ITunes'in eski sürümünü yüklemeniz lazım. Ardından iTunes içinde AppleID'niz ile giriş yaptıktan sonra App Store kısmına girmelisiniz. Sağ üst taraftaki arama yerinden uygulamanızı arayıp indirin. Telefonunuzda ayarlar kısmında App Store ve iTunes kısmında otomatik indirmelerin açık olduğundan da emin olun. iTunes sürümü iTunes 12.6.3.6 olarak hatırlıyorum.

Budur çözüm

Geri
Yukarı