iPhone 6 Netflix bile kurulmuyor

MoonD0G

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
E-Commerce Engineer
Merhaba,

Evde boşta duran telefonu yeğenime vermek istedim, vermeden çocuk uğraşmasın diye uygulamalar kuracaktım fakat Netflix bile sürümle uyumla değil diyor. 12.5.3 sürümünde şu an iOS. İllegal şeyler yapmak istemiyorum ama yani Netflix bile iPhone 6'ya destek kesiyorsa son sürümlerinde bilemedim... Eski iCloud hesabım falan da yok, çözümleri gördüm de eski iCloud hesabınızla girin eski uygulama sürümünü kurabilirsiniz diyor, Android kullanıcısıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Evde boşta duran telefonu yeğenime vermek istedim, vermeden çocuk uğraşmasın diye uygulamalar kuracaktım fakat Netflix bile sürümle uyumla değil diyor. 12.5.3 sürümünde şu an iOS. İllegal şeyler yapmak istemiyorum ama yani Netflix bile iPhone 6'ya destek kesiyorsa son sürümlerinde bilemedim... Eski iCloud hesabım falan da yok, çözümleri gördüm de eski iCloud hesabınızla girin eski uygulama sürümünü kurabilirsiniz diyor, Android kullanıcısıyım.
Jailbreak yapın.

Bilgisayara iTunes (12.6.1.25 tam hatırlamıyorum) indirip buluta kaydediyorsun. Sonra telefondan AppStore girip bulut işaretine basınca iniyor. Bu arada bende uygulama olarak yüklü bir tık eskiden AppStore'den yüklemiştim sonra bir arkadaş daha sende nasıl yüklü diye sordu.

Merhaba,

ROM atmayı araştırın.

Geri
Yukarı