iPhone 4K videoların aktarılamaması sorunu

ciddibiri

Hectopat
Daha fazla  
Birçok 4K içerikte videom bulunuyor ve bunları yedeklemek amacı ile bilgisayarıma yüklemeye çalışıyorum fakat gel gelelim videoların boyutları çok yüksek olduğundan hiçbir şekilde bilgisayara aktaramadım, bunun yanı sıra iCloud'ada yükleyemedim bu videoları bilgisayara bir şekilde aktarmam gerekiyor lütfen bir bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

Documents adlı uygulamayı da denedim fakat nafile sadece boyutu küçük olan dosyalar için işlem sağlanabiliyor, yüksek boyutlu dosyalarda 404 hatası veriyor.
Güncel, kimsenin bilgisi yok mu?

Son düzenleme:
Birçok 4K içerikte videom bulunuyor ve bunları yedeklemek amacı ile bilgisayarıma yüklemeye çalışıyorum fakat gel gelelim videoların boyutları çok yüksek olduğundan hiçbir şekilde bilgisayara aktaramadım, bunun yanı sıra iCloud'ada yükleyemedim bu videoları bilgisayara bir şekilde aktarmam gerekiyor lütfen bir bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

Documents adlı uygulamayı da denedim fakat nafile sadece boyutu küçük olan dosyalar için işlem sağlanabiliyor, yüksek boyutlu dosyalarda 404 hatası veriyor.
Güncel, kimsenin bilgisi yok mu?
Shareit adında bir program var. Hem bilgisayarınıza hem de iPhone'unuza yükleyin. Ardından telefondan ve pc'den uygulamayı aynı anda açın ve iki cihazında aynı wifi ağına bağlı olduğundan emin olduktan sonra kolaylıkla dosya aktarımı yapabilirsiniz.

4K yı illaki ham hali ile alacaksanız itunes ile rahatlıkla aktarabilmeniz gerek. Eğer sıkıntı yaşıyorsanız itools 3 veya itools 4 de rahatlıkla aktarabilirsiniz yine imazing de aktarım konusunda işinizi çözer.

Tavsiyem hangi akıllı telefonu kullanırsanız kullanın google photos a yedekleme yapın. Dosyalarınızı telefonda yük etmeyin.

Maalesef bu sorun dünya çapında mevcut. Apple'ın konuyla ilgili bilgisi var ancak çözüm Apple'da değil.

Bu sorunu Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda yaşarken MacOS sistemlerde yaşamıyorsunuz. Bu durumu çözmesi için adım atması gereken taraf Microsoft. Alternatifler konusunda arkadaşlar zaten bilgi vermiş ancak iTunes alternatifi burada işinizi maalesef görmeyecektir.

Eğer etrafınızda varsa bir macbook veya imac ile aktarımı sağlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı