iPhone 4S Batarya Değişimi

258sawyer

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ikinci el aldığım bir iPhone 4S var babam kullanıyor, çok aktif kullanmadığı halde şarjı çok çabuk bitiyor ve gri Wi-Fi sorunu var. Pilini değiştirmek istiyorum ama nereden alabilirim, kendim takabilir miyim? Wi-Fi sorunu için öneriniz var mı ? Düzeltilebilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ikinci el aldığım bir iPhone 4S var babam kullanıyor, çok aktif kullanmadığı halde şarjı çok çabuk bitiyor ve gri Wi-Fi sorunu var. Pilini değiştirmek istiyorum ama nereden alabilirim, kendim takabilir miyim? Wi-Fi sorunu için öneriniz var mı ? Düzeltilebilir mi ?
Bende de şarj sıkıntısı değiştirmek istiyorum.

Apple Iphone 4, 4s, 5, 5s, 6, 6s, 6 Plus, 6s Plus Batarya - n11.com

Kendiniz değiştirmek isterseniz de bu rehbere bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Rehber için özellikle teşekkürler fakat verdiğiniz linkteki ürünün markasını göremedim. Kaliteli ve markalı bir ürün almak istiyorum çünkü pil tehlikeli bir parça.

Güvenilir tanıdığınız bir telefoncu varsa ona ulaşın veya şu linkteki servise bakın.

www.appleuzmani.net

IMG_0613.JPG

İnternette biraz araştırırsanız başka servisler de bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı