iPhone 4S Deji Batarya Nasıldır?

İphone 5 kullanırken orijinal diye 100 lira gibi bir para verip batarya almıştım yaklaşık 1 sene kadar gitti. Deji bataryaları baya övüyorlar, orijinal diye satılanlardan daha iyi olacağını düşünüyorum. Yalnız tamamen telefon ve şarj aletine de bağlı biraz da şans lazım. Telefon da şarj ile ilgili bir sorun yok ise şarj aletiniz de iyiyse sorun olmuyor.

İphone 5 kullanırken orijinal diye 100 lira gibi bir para verip batarya almıştım yaklaşık 1 sene kadar gitti. Deji bataryaları baya övüyorlar, orijinal diye satılanlardan daha iyi olacağını düşünüyorum. Yalnız tamamen telefon ve şarj aletine de bağlı biraz da şans lazım. Telefon da şarj ile ilgili bir sorun yok ise şarj aletiniz de iyiyse sorun olmuyor.
Hocam şarj kablosu orjinal. Kutunun içinden çıkan adaptör de var ama iPad'imin adaptörüyle şarj ediyorum.
Ben de iPhone 6 cihazımda Deji kullanıyorum. Çok iyi, tavsiye ederim.
Ne kadar zamandır kullnıyorsunuz?

Kutunun içinden çıkan adaptör de var ama iPad'imin adaptörüyle şarj ediyorum.
Onu yapmayın işte. Kutunun içinden ne çıktıysa, her zaman onunla şarj etmeniz bataryanızın sağlığı açısından çok önemlidir çünkü adaptörler ve kablolar, cihaza özel tasarlanmıştır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı