iPhone 4S Wifi Sorunu

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iphone 4s ios 8.1 yüklü cihazımda wifiye bağlıyken indirme yaptığımda ağdan atıyor bir daha giremiyorum.

Mesela Whatsapp'ta mesajlaşırken sıkıntı yok ama bir facebook uygulaması açtığımda aşırı yüklenmeden telefonum wifiden çıkıyor. Haliyle ne safari ne de AppStore'da wifi kullanabiliyorum.

Ayrıca arada wifi ile uğraşınca tel kitleniyor reset atmak zorunda kalıyorum.

Bu konuda yardımınızı bekliyorum​

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptım efendim,malesef bir sonuca varamadım.
Şimdide evdeki ağa bağlanıyor başka hiçbir wifiye bağlanmıyor.Sürekli "Bağlantı hatası" alıyorum

Sana şaka gibi gelecek ama bir poşetin içine koy ve buzluğa at 5 dk bekle bağlandığını görüceksin. Bunun nedeni öncelikle ios7 sonrası olabiliyor. Bunun çözümü Wifi kart değişimi. Oda 100 tl ye yaptırabilirsin. Aynısı benim başıma gelmişti. ilk okuduğumda güldüm fakat buzluğa atıp çıkardığımda düzelince rengim değişti. ama tabiki de tekrardan eski haline dönüp bozuluyor. İyi bir servise götürüp Wifi kartı değiştirmeni tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı