iPhone 5 Ekran Camı Fiyatı Nedir?

Öncelikle geçmiş olsun, yan sanayileri 150-200, orjinal Apple ürün 350-450 civarı değişecektir. Ama telefonu bir yana bırakıp yenisini almak gibi bir şeye kalkışma iPhone 5'in 2015 sonuna kadar gideri var acıma parana yaptır bence.

Cevaplarınız için teşekkürler.
Telefonun camı kırılmadı ama bazı bölgeleri oynuyor ve basınca içeri göçüyor. İlerde bad pixel'e kadar gider ve daha fazla masraf çıkarabilir diye düşünüyorum. Bu yüzden telefonun üstüne biraz daha ekleyip farklı bir telefona geçmeyi düşünüyorum.

Cevaplarınız için teşekkürler.
Telefonun camı kırılmadı ama bazı bölgeleri oynuyor ve basınca içeri göçüyor. İlerde bad pixel'e kadar gider ve daha fazla masraf çıkarabilir diye düşünüyorum. Bu yüzden telefonun üstüne biraz daha ekleyip farklı bir telefona geçmeyi düşünüyorum.
Seninle konuşmuştuk, o telefon 1100 TL gibi bir fiyata gider.

iOs istersen;
1800'e 5S alırsın
2350'ye de 6 alırsın.

Android istersen;
1500'E G2 alırsın.
1300'e Note 3 Neo alırsın (önerdiğim budur bunu almayı düşünüyorum en yakın zamanda)
1800'e S5 ve Note 3 alırsın.
1900'e Z2 ve Galaxy Alpha alırsın.
Üstü de zaten Note 4.

@Cynara Cam'ını yaptırmaktansa satıp üstüne biraz ekleyip farklı telefona geçmek daha mantıklı geliyor. Yorumların için teşekkürler.
Tabii kendin bilirsin ama daha iyi bir telefon almak istiyorsan satacağın değerin 2 katı daha vermen lazım. iPhone 6'yı 2200'e çok zor bulursun mesela.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı