iPhone 5 Ekran Camı Fiyatı Nedir?

Orjinal cam 250 tl sokuo takilmasi 30 tl desen 280 e mal olur. Gecen hafta iscilik haric 250 verildi Turkcell Tim de. Ama tanidik vardi. Eger disarida yaptirirsan iscilik degisiyor kimi 30 de kimi 50 malzeme 250 cunku. :)

Orjinal cam 250 tl sokuo takilmasi 30 tl desen 280 e mal olur. Gecen hafta iscilik haric 250 verildi Turkcell Tim de. Ama tanidik vardi. Eger disarida yaptirirsan iscilik degisiyor kimi 30 de kimi 50 malzeme 250 cunku. :)
Bugün bi telefoncuları dolaşayım. Uygun fiyat bulursam yaptırırım yoksa kalsın :d Yanıtlarınız için teşekkürler.

200 TL fiyat aldım telefoncudan. Ama Apple'dan randevu al oraya götür telefonu değiştirirler dedi. Bazı telefonlarda üretimden kaynaklı böyle sıkıntılar olabiliyormuş. Genius Bar'dan randevu almanın tüyoları var mı? :D

İlk önce Apple yedek parça üretmiyor bunu söyleyim olanlar ya başka telefondan çıkma yada yan sanayi, iPhone 5'in camı değiştirmek çok pahalı olabilir. Ama tam bir bilgim yok bu konu hakkında, profesyonel bu işi yapan bir firma var.(Adını vermek istiyorum ancak sıkıntı olur diye korkumdan yazmadım, eğer sıkıntı olmayacak ise bu iletiyi alıntı yaptığınız takdirde buraya yazabilirim.) Eğer garanti bitmedi ise ve türkiyeden alınmış ise Apple Store'den cihaz değişimi yaptırabilirsiniz.

Soyledigini aklin aliyor mu ?(yasini bilmiuyorum kusura bakma direk yazdim) Bugun ferrari aldin kaza yaptin cikmami takiliyor? En basitinden bizim gibi bir ulkede herhangi bir seyi urettiginde zorunlu olarak ureticinin yedek parca uretme zorunlulugu var.( 10 sene boyunca hemde) Bu bizde mecbur ise amerikayi soylemeyeyim. Sen telefon yapacaksin yedek parca uretmeyeceksin ? Akil var mantik var harbiden aksam aksam guldum. :) Ha sunu dersen kabul parcanin gelmesi 10 gun tamam eyvallah.... :) takilmasi falan fistik 15 gun kabulum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı