iPhone 5 Ekran Camı Fiyatı Nedir?

Soyledigini aklin aliyor mu ? Bugun ferrari aldin kaza yaptin cikmami takiliyor? En basitinden bizim gibi bir ulkede herhangi bir seyi urettiginde zorunlu olarak ureticinin yedek parca uretme zorunlulugu var. Bu bizde mecbur ise amerikayi soylemeyeyim. Sen telefon yapacaksin yedek parca uretmeyeceksin ? Akil var mantik var harbiden aksam aksam guldum. Ha sunu dersen kabul parcanin gelmesi 10 gun tamam eyvallah.... :)
Araştırmadan konuşuyorsunuz ya en çok ben buna gülüyorum, azıcık internette bakın. Apple herhangi bir sıkıntı olduğu zaman cihazı değiştiriyor, yani bunun için yedek parça üretmiyor. Bilmeden konuşmalayım lütfen. :mad:

Bu konuda pek bilgim yok ama şunu sormak istiyorum. Orjinal Apple ekranı ve farklı markaların ekranları olarak ikiye ayırıyorlar. Ve fiyat farkı nerdeyse yarıya yarıya. Apple kendi bünyesinde ekran üretmiyorsa neden böyle bi ayrım var? Ayrıca Apple gibi bir üreticinin telefon tamirinde orjinalin dışında bir ürün takabileceğine bende pek inanmıyorum.

Bu konuda pek bilgim yok ama şunu sormak istiyorum. Orjinal Apple ekranı ve farklı markaların ekranları olarak ikiye ayırıyorlar. Ve fiyat farkı nerdeyse yarıya yarıya. Apple kendi bünyesinde ekran üretmiyorsa neden böyle bi ayrım var?
O ekranlar yukarıdada yazdığım gibi çıkma ekran oluyor ve zor bulunuyor bu yuzden bir fiyat artısı oluyor.

Bende baktim onune gelennyedek parca yok demis olay sehir efsanesine donmus. Ayri bi olay. Ama adamlar eksi sozlukte part no diye iki adet ornek verip zamanin da genpa nin parca aldigini belirtmis apple dan. Arka kapak diyorum. Bir de soyle bir ifade var. Bire bir kendi elinden degilde onay verilmis apple tarafindan ureticiler var. Internet dolasan bilgiler bu yonde. Ama gene soyluyorum kulaga sacma geliyor. Bana gore sehir efsanesi tamamen. Zaten basa donersen apple da baskasina urettiriyor bu parcalari. Her ekipmanin altinda baska firmalarin imzalari vardir mutlaka.

Yapacagin cok bisi yok 200 tl verip alip takip yoluna devam edeceksin. Satacagin zamanda ses etme gec git derim.

Bende baktim onune gelennyedek parca yok demis olay sehir efsanesine donmus. Ayri bi olay. Ama adamlar eksi sozlukte part no diye iki adet ornek verip zamanin da genpa nin parca aldigini belirtmis apple dan. Arka kapak diyorum. Bir de soyle bir ifade var. Bire bir kendi elinden degilde onay verilmis apple tarafindan ureticiler var. Internet dolasan bilgiler bu yonde. Ama gene soyluyorum kulaga sacma geliyor. Bana gore sehir efsanesi tamamen. Zaten basa donersen apple da baskasina urettiriyor bu parcalari. Her ekipmanin altinda baska firmalarin imzalari vardir mutlaka.

Yapacagin cok bisi yok 200 tl verip alip takip yoluna devam edeceksin. Satacagin zamanda ses etme gec git derim.

AppleStore'a yakınım zaten. Bi denemekte yarar var. Oldu oldu. Olmadı dediğin gibi satarım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı