iPhone 5 kamera sorunu

Mert Polatt

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iphone 5 telefonumu düşürdüm geçen ve hem ön hem arka kamera hem de flaş çalışmıyor teknik servise verdim sorunun kameralardan kaynaklanmadığını ve arıza tespitinin hala yapılamadığını beklemem gerektiğini söylediler. Sizce sorun ne olmuş olabilir benzer yada aynı sorunu yaşayan arkadaşlardan ve konu hakkında fikri olan arkadaşlardan yardım bekliyorum, teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım pahalı olmaz tamiri hani sorun kamerada değilse aklıma sadece ana kart sorunu geliyor ama anakart üzerindeki tüm diğer aksanlar (bluetooth, wifi, hoparlör) çalışıyor acaba o bölgeye elektrik mi iletilmediğinden sorun oluyor diye düşünüyorum ama kablolarda da sıkıntı yok gibi pek bir çözüm bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, iphone 5 telefonumu düşürdüm geçen ve hem ön hem arka kamera hem de flaş çalışmıyor teknik servise verdim sorunun kameralardan kaynaklanmadığını ve arıza tespitinin hala yapılamadığını beklemem gerektiğini söylediler. Sizce sorun ne olmuş olabilir benzer yada aynı sorunu yaşayan arkadaşlardan ve konu hakkında fikri olan arkadaşlardan yardım bekliyorum, teşekkürler :)
Açıkcası anakartta bir arıza olabilir, belkide kameraların filmlerinde bir sıkıntı vardır. Sıkıntın anakarttan ise üzgünüm ama cebin biraz yanıcak, filmden ise maksimim 120 lira gibi bir ücret ödersin diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı