iPhone 5 satıp ne almalıyım?

Samsungdan nefret ederdim ama Alpha'dan sonra biraz hoş gelmeye başladı. Parmak izi kalp ölçümü gibi özellikleri iyi geliyor. LG G Flex de aynı şekilde kavisli yapısıyla dikkatleri üzerine topluyor. M8'e gelecek olursak alüminyum yapısı çok güzel ama arayüzü çok iç açıcı gelmiyor. Sony desek telefonları kaba duruyor.

Samsungdan nefret ederdim ama Alpha'dan sonra biraz hoş gelmeye başladı. Parmak izi kalp ölçümü gibi özellikleri iyi geliyor. LG G Flex de aynı şekilde kavisli yapısıyla dikkatleri üzerine topluyor. M8'e gelecek olursak alüminyum yapısı çok güzel ama arayüzü çok iç açıcı gelmiyor. Sony desek telefonları kaba duruyor.
Bence Sony kaba görünümü Z3 ile bitirdi. Gayet ince telefon bana göre. Bu telefonlar arasında ise şiddetle M8 öneririm. Hoparlörleri yeter bana göre. Evde televizyon açıkken komik bir video oynattığında herkes seni duyuyor. Sen arayüzünden dolayı kaygıya kapılmışsın fakat yazılımda HTC bir numaradır. ( Samsung kullanıcısı olarak söylüyorum. ) Gerçekten Sense 6 çıktığında vs. hiçbir sıkıntısı çıkmayan nadir firmalardan. Babamda HTC One M7 var daha tık sıkıntı çıkarmadı güncelleme yaparken. İllede HTC beğenmiyorum dersen Z3 öneririm. O telefonunda kamerası sağlam HTC'e kıyasla. Seçim sana kalmış. Ben olsam M8 alırdım ya da altın rengi Z3.

İnan bana performans peşine düşmenin pek gereği yok, piyasada güvenebileceğin firmalar ortadadır.
Hepsinin bazı karakteristik özellikleri vardır, bu doğrultuda ilerler bu firmalar.

Ben o bütçe ile HTC M8 alır, ayrıcalığın tadını çıkartırdım açıkçası. Elime aldığımda yüzümün güleceği bir telefon isterim çünkü.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı