iPhone 4'ü satıp hangi telefonu almalıyım?

Tiginz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba technopat üyeleri, iPhone 4 sahibiyim. Satıp üzerine 300 lira kadar bir miktar ekleyip yeni bir telefon almak istiyorum. Iphone 4'ü 500 saysak 300'de kendim eklesem 800 liralık bir bütçem var. Asus Zenfone 6 kafama yattı sizler ne diyorsunuz bu telefon beni üzer mi? Yoksa daha ucuza veya aynı fiyata daha iyi bir telefon önerebilir misiniz? (Telefonda çok oyun oynamam sadece clash of clans oynuyorum ve mesajlaşıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Clash of Clans ve mesajlaşmak için iPhone 4 gayet yeterli. İlle de değiştireceğim diyorsanız Zenfone 6 alabilirsiniz. Veya Lumia serilerine bakın fakat Windows Market'de CoC varmı bilmiyorum.

Eğer Zenfone 6 büyük diyorsan 5'i alabilirsin, zaten o fiyata alınabilecek en iyi telefon.

Son düzenleyen: Moderatör:
En baştada yazdığım gibi çok oyun oynamıyorum sadece clash of clans oynuyorum öyle çok uygulama yükleme merakım yok genelde mesajlaşmak için kullanacağım zenfone 5 alsam 100 lira kar etsem daha mı mantıklı olur hem büyük ekran sevmiyorum

Clash of Clans ve mesajlaşmak için iPhone 4 gayet yeterli. İlle de değiştireceğim diyorsanız Zenfone 6 alabilirsiniz. Veya Lumia serilerine bakın fakat Windows Market'de CoC varmı bilmiyorum.

İphone 4 te ufak kasmalar var yeni modellerin çıkmasıylada gittikçe düşüyor windows phone tercih etmiyorum zenfone 5 önerirmisiniz ?

Ben zenfone 5 kullanıcısı olarak öneririm. Tek sıkıntısı şarjı biraz zorluyor ama sen iphone 4 kullanıcısı olduğun için alışıksındır.

iPhone 4 babamda da var. O kadar çok uygulaması, 500 mb'lık boş yeri kaldığı halde kasmıyor. Siz öyle hissediyorsanız Zenfone 5 öneririm. Zaten kullanan arkadaşlar var. Onlara ve youtubedeki incelemelere bakabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı