iPhone 5 YouTube indirme

Bir çözüm var. Farklı bir cihazda, destekleyen bir cihaz olması gerekiyor, kendi Apple hesabınız ile giriş yaparak Youtube indirin. Çıkış yapabilirsiniz. Ardından kendi desteklemeyen cihazınızdan Youtube indirin. İndirebileceğiniz desteklenen son sürümü indirmek için size soracak.

iPhone 4S kullanıyordum guncelleme gelmiyordu fakat eski surumu indirip kullanabiliyordum ben. Eski surumu indir secenegi cikmiyor mu?

Çıkmıyor.
Bir çözüm var. Farklı bir cihazda, destekleyen bir cihaz olması gerekiyor, kendi Apple hesabınız ile giriş yaparak YouTube indirin. Çıkış yapabilirsiniz. Ardından kendi desteklemeyen cihazınızdan YouTube indirin. İndirebileceğiniz desteklenen son sürümü indirmek için size soracak.

Başka çözümü yok mudur?

Son düzenleme:
3utools ile yüklemiştim uzun süre iPhone 5 kullandım en iyi cevabı benden alırsın...

3utools denedim. YouTube yok. Eski versiyonda varsa linki atabilir misin?

Ekran Görüntüsü (23).png

iTunes var ama bende App Store seçeneği çıkmıyor(sadece müzikler var). Nasıl çözebilirim?

3utools olmazsa bir şekilde iTunes hesabınıza önceden satın almış gibi göstermeniz lazım internetten uzun bir araştırma yaparsanız sonuca ulaşırsınız. ben baya uğraşmıştım

Geri
Yukarı