İphone 5C Alınır mı 2014

dark06

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bütçem 1300 TL, en fazla 1400 felan. Aklımda LG G2, NEXUS 5, İphone 5C var. LG'nin arayüzünü sevmedim, nexus 5 güzel onunda kamerası ve ses konusunda sıkıntılıymış, geriye iphone 5c kaldı. O hoşuma gitt,i beyaz ve mavi rengi güzel. Sorun şu, lg g2 ile aynı fiyatta donanım olarak kıyaslayınca g2 mantıklı oluyor ama ios güzel. Oyun performansına felan baktım hoşuma gitti. Sizce hangi telefonu almalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 5c'nin bataryası seni yarı yolda bırakır Lg bu konuda iyi bir tercih olur. Z1 Compact da bakabilirsin (bütçeyi biraz aşabilirsen).

iPhone 5c'nin bataryası seni yarı yolda bırakır Lg bu konuda iyi bir tercih olur. Z1 Compact da bakabilirsin (bütçeyi biraz aşabilirsen).

Hocam bütçeyi artırırsam biraz beklemek zorunda kalıyorum ama acelem yok almışken iyisini almak istiyorum. Ocak ayına kadar bekleyebilirim. Sizce lg g3 ve xperia z2'nin fiyatı kaça kadar düşer ocak ayına kadar ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir yazı okumuştum. G3 arayüzü G2' ye gelicek yazıyordu. Ne kadar doğru olduğunu bilemen. Nerede okuduğumu da unuttum ama G2 seni memnun edecektir. Ben de G2 kullanıyorum.
Hocam fotoğraf kalitesi nasıl ? ayırca çoğu kişi telefonu biraz sıktığında gacur gıcır sesler geldiğinde söylemiş böyle birşey sizdede var mı ?

5C almalısın bence.
Üzerine basa basa söylüyorum iOs'tan daha stabil bir işletim sistemi yok.
iOS ile 2-3 yıl Android ile 1-2 yıl idare edebilirsin.
Seçim sana kalmış.

5C almalısın bence.
Üzerine basa basa söylüyorum iOs'tan daha stabil bir işletim sistemi yok.
iOS ile 2-3 yıl Android ile 1-2 yıl idare edebilirsin.
Seçim sana kalmış.

İOS'dan başka stabil işletim sistemi yok katılıyorum haklısınız bu konuda. bir yandanda şöyle düşünüyorum hala 1000 tlye 4 senelik iphone 4s alınıyorsa 1300 tl neden 5C alınmasın ? ayrıca hocam siz hangi telefonu kullanıyorsunuz ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı