iPhone 5S 12.5.4 Jailbreak Yüklenebilir mi?

Rivai

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, Android tarafında çok sayıda ROM kurma, TWRP ile kurcalama deneyimlerim oldu fakat bu sefer ilk kez iPhone'da yapacağım için deneyimlerinize ihtiyacım var. Açıkçası telefon da benim olmadığı için biraz tırsıyorum. Araştırmalarıma göre sanırım iOS 11 ile 14 sürümleri arasında Jailbreak yapılabiliyormuş fakat iPhone 5S'de desteklenen sürüm 12.5.1 şeklinde gösteriliyor, bu telefon ise 12.5.4. Genel olarak bir fark olmamasına rağmen sanırım güvenlik güncellemelerinden dolayı fark var. Yine de kurulabilir mi arkadaşlar? Sürüm düşürme olayı zaten yok galiba. Şimdiden teşekkürler.

Not: Telefonu download moduna vs. Android'deki gibi alıyorsak Home tuşu bozuk. Home tuşu ile iş varsa yaş gibi...

Merhaba arkadaşlar, Android tarafında çok sayıda ROM kurma, TWRP ile kurcalama deneyimlerim oldu fakat bu sefer ilk kez IPhone'da yapacağım için deneyimlerinize ihtiyacım var. Açıkçası telefon da benim olmadığı için biraz tırsıyorum. Araştırmalarıma göre sanırım iOS 11 ile 14 sürümleri arasında Jailbreak yapılabiliyormuş fakat iPhone 5S'de desteklenen sürüm 12.5.1 şeklinde gösteriliyor, bu telefon ise 12.5.4. Genel olarak bir fark olmamasına rağmen sanırım güvenlik güncellemelerinden dolayı fark var. Yine de kurulabilir mi arkadaşlar? Sürüm düşürme olayı zaten yok galiba. Şimdiden teşekkürler.

Nit: Telefonu download moduna vs. Android'deki gibi alıyorsak Home tuşu bozuk. Home tuşu ile iş varsa yaş gibi...

Home tuşu bozuk ise maalesef olmaz cihazı dfu moda alıp checkra1n ile Jailbreak yapılabilir.

@irfanumut hocam peki internette dolaşırken gördüm: Home+Power kombinasyonu olmadan dfu moduna alma
Ekran Resmi 2021-06-18 14.44.43.png
imkanı varmış. Olabilir mi acaba bir şekilde alsam sürüm mevzusu?

Sürüm fek önemli değil untested seçersen sürüm fark etmezsiniz Jailbreak deniyor çoğunlukla da yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı