iPhone 5S Jailbreak nasıl yapılır?

453482

Hectopat
Makaleler
17
Yer
Türkiye, Ankara
Merhaba,

Benim elimde bir tane iPhone 5S cihaz var. Cihaz gayet iyi. Performans olsun her şey olsun. Tek sıkıntıları touch ID ve Kamera'nın çalışmaması. Ama cihazı kullanırken bazı eksikler hissedebiliyorsunuz. Çünkü bildiğinizi gibi 5S en son iOS 12 güncellemesi aldı ve ondan sonra artık destek verilmedi (buna iPhone 6'da dahil). Ve sıkıntı şurada ben karanlık temayı çok kullanan birisiyim. Ama iOS 12'de yok. Ki zaten çok saçma bir şey olmaması. Ve eksiklik sadece bu değil. Şu an işletim sistemi pek şık durmuyor iOS 15 var iken. Bundan dolayı bende biraz araştırdım ve Jailbreak ile neredeyse iOS 15 kullanabiliyorsunuz tasarımı çok daha iOS 15'e benziyor. Bende başladım Jailbreak yapmaya. Ama nasıl yapacağımdan pek bir şey anlamadım. 3U Tools ile yapacağım sanırım. Jailbreak yapmama yardım ederseniz çok çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkürler.

Tamam hocam şimdi deniyorum. Umarım cihazı Brick'lemem.
Cihaz bricklenmesi için çok uğraşmanız lazım ki bu çok zor 😁 Kolay gelsin. Bu arada ben iOS 15 Public Beta kullanıyorum temada çok fark yok. Noctis 12(Karanlık mod) için ideal.

u0 ve Chimera kullanmış birisi olarak Chimera daha stabil diyorum ve öneriyorum.

u0 ve Chimera kullanmış birisi olarak Chimera daha stabil diyorum ve öneriyorum.

Hocam Chimera sanki biraz daha uğraştırıyormuş gibi. Eğer unc0ver ile Jailbreak yapmada zorlanırsam onu da deneyeceğim...

Ne alaka? İkisinin de yapılışı aynı? İndireceksin ve jailbreak butonuna tıklayacaksın. Nerede okuduysan yanlış bilgilendirme yapmış. :D
Hocam zaten sürüm çok yeni imiş Chimera için.
Cihaz bricklenmesi için çok uğraşmanız lazım ki bu çok zor 😁 Kolay gelsin. Bu arada ben iOS 15 Public Beta kullanıyorum temada çok fark yok. Noctis 12(Karanlık mod) için ideal.
Hocam çok teşekkür ederim : ). 3u Tools kullanarak JailBreak yapmayı tamamladım. Telefonda da biraz uğraştım ve ondan sonra başarılı oldum. Şimdi o dediğiniz karanlık temayı indiryorum.

Geri
Yukarı