iPhone 5S 1500 TL Olmuş?

Alanlar telefonun nasıl olduğunu söyleyebilirler mi ? Herhangi bir sorun veya başka bir şey yok değil mi ? Bildiğimiz 5s yani tamir edilip sıfır gibi satılan bir şey değildir umarım.

Hocam geldi mi durumu nasıl ?

Kardeşim geç yazıyorum bildirim gelmedi uzun süredir de giremedim. Telefon elime ulaştı ve çok memnunum. Hem telefona çok para vermemiş olmak hem de bu fiyata apple kalitesi ve teknosa garantisi memnun edici.

Şimdi 2 yıl öncenin telefonunu konuşmak, övmek ne kadar doğrudur bilemem ama 5s gerçekten güzel bir telefon. Ben telefona oyun yüklemedim. Yüklemeyi de düşünmüyorum. Oyun için tablet aldım çünkü 4 inç telefonda oyunun tadı da çıkmıyor. Hem de bana göre apple telefona oyun yakışmıyor :) . Bu şekilde hiç şarj sıkıntısı çekmiyorum. Kamera desen tamam daha iyi telefonlar var ama üzmüyor yıllarca da üzmeyecektir. İçerisinde ki düzen uygulama kaliteleri filan çok güzel. Kendinizi farklı hissettiriyor.

Toparlamak gerekirse telefonu sadece içindeki özellikleriyle kullanmak isteyenler ekstra şeyler beklemeyenler için çok güzel bir telefon. Masaya koyuyorsun taş gibi duruyor. Facetime özelliği gurbette olanlar ve ailede başka iphone kullanan varsa çok güzel bir olay. Bir dokunmayla ailen karşında (y) .

Tavsiye oyun için de iphone dan vazgeçmeyin. Benim gibi alın 300-400 tl ye bir tablet hem batarya hem ekran olarak oyunun tadını çıkarın. Hem telefonun bataryası ölmez hem de tabletin büyük pili sayesinde bir gün boyunca oyun oynarsınız aralıksız (y).

Beyler bende bugün aldım Vatana millete hayırlı olsun :) Cezadan dolayı 6 gün yazamadım yazım hatasından dolayı 6 gün ceza vermişler

Kardeşim geç yazıyorum bildirim gelmedi uzun süredir de giremedim. Telefon elime ulaştı ve çok memnunum. Hem telefona çok para vermemiş olmak hem de bu fiyata apple kalitesi ve teknosa garantisi memnun edici.

Şimdi 2 yıl öncenin telefonunu konuşmak, övmek ne kadar doğrudur bilemem ama 5s gerçekten güzel bir telefon. Ben telefona oyun yüklemedim. Yüklemeyi de düşünmüyorum. Oyun için tablet aldım çünkü 4 inç telefonda oyunun tadı da çıkmıyor. Hem de bana göre apple telefona oyun yakışmıyor :) . Bu şekilde hiç şarj sıkıntısı çekmiyorum. Kamera desen tamam daha iyi telefonlar var ama üzmüyor yıllarca da üzmeyecektir. İçerisinde ki düzen uygulama kaliteleri filan çok güzel. Kendinizi farklı hissettiriyor.

Toparlamak gerekirse telefonu sadece içindeki özellikleriyle kullanmak isteyenler ekstra şeyler beklemeyenler için çok güzel bir telefon. Masaya koyuyorsun taş gibi duruyor. Facetime özelliği gurbette olanlar ve ailede başka iphone kullanan varsa çok güzel bir olay. Bir dokunmayla ailen karşında (y) .

Tavsiye oyun için de iphone dan vazgeçmeyin. Benim gibi alın 300-400 tl ye bir tablet hem batarya hem ekran olarak oyunun tadını çıkarın. Hem telefonun bataryası ölmez hem de tabletin büyük pili sayesinde bir gün boyunca oyun oynarsınız aralıksız (y).

Arkadaslar telefon geldiginde hangi iOs surumu yukluydu ve telefonu nerden aldiniz paylasabilir misiniz ? Suanda alacak olanlarin en cok merak ettigi nokta bu.

Bence fiyatına göre oldukça iyi bir ürün hani 2000 lirayken şahsen alınmazdı fakat şimdi fiyatının düşmesi iyi olmuş. Bende 2 senedir kullanıyorum gayet iyi memnun kalırsınız.

İlk alındığında telefondaki IOS sürümünün ne önemi var? Her halükârda siz onu güncellemek zorundasınız. 9 ile gelen birçok yeniliği gözardı edecek değilsiniz. Nitekim 4S'te bile sıkıntı çıkarmayan bir sürüm. 5S'te rahatça kullanırsınız.

İlk alındığında telefondaki IOS sürümünün ne önemi var? Her halükârda siz onu güncellemek zorundasınız. 9 ile gelen birçok yeniliği gözardı edecek değilsiniz. Nitekim 4S'te bile sıkıntı çıkarmayan bir sürüm. 5S'te rahatça kullanırsınız.

Eski sürüm ise zaten güncellenecek ama arkadaşın ve şuan benim de öğrenmek istediğim "değişim cihazlarını mı piyasaya sürdüler acaba ?" sorusunun cevabını tahmin etmek. Ayrıca cihazlar bildiğim kadarı ile ithalatçı firma değil distribütör garantili. Eğer iOS 7 yüklü değilse 8.0 veya 9.0 daha yeni sürümler yüklü halde geliyorsa muhtemelen garantide değişim görmüş cihazların revizyon edilmiş halleri piyasada demektir. Çünkü 5S iOS 7 ile piyasaya sürüldü. İmzalar kapalı olduğundan dolayı da eski sürüme dönemezler diye tahmin ediyorum.

iOS 7 ile mi geldi yoksa telefonu açtığınız an 8.x veya 9.x sürümlerinden birisi mi vardı ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı