iPhone 5s 16 GB Almak

Tuğberk Güven

Hectopat
İphone 5s almayı düşünüyorum. 16gb 32gb alsam yükleyeceğim uygulamalar Youtbe, Google Chrome, Clash of Clans, Whatsapp, Messenger, Facebook yüklicem. Müzik ve fotografla işim olmuyor. 16 gb yeter mi? Guncellemeler icin kac yıl götürür?

İphone 5s almayı düşünüyorum. 16gb 32gb alsam yükleyeceğim uygulamalar Youtbe, Google Chrome, Clash of Clans, Whatsapp, Messenger, Facebook yüklicem. Müzik ve fotografla işim olmuyor. 16 gb yeter mi? Guncellemeler icin kac yıl götürür?
Ben 2 senedir kullanıyorum. Hiç bir sıkıntısını görmedim şuana kadar. Bence 16 GB yeterli olur senin için. iPhone 4S'e bile hâlâ güncelleme geliyor. 5S'e de 3-4 yıl geleceğini umuyorum. (y)

16 gb versiyon sizin için yeterli. En az 2 yıl daha güncelleme alacaktır.

5s 16gb kullanan insanlardan biriyim gayette memnunum geçen gün 4000 foto 60video oldugunda falan artık foto cekememeye başladım artık bunun zamanı geldi dedim ve pcye aktardım 1.5 yıl önce falan almıştım yani 1.5 yılda bir 1 yılda bir falan depolama yapsan yetiyo bunun yerine icloud kullananlarda var tabi neden icloud kullanmadıgımı sorarsanız ve yardımcı olmak isterseniz iPhone iCloud Apple ID Sorunu

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı