iPhone 5S Almak

LG G4 daha iyi bir cihaz. Ama onunda pil performansı iyi değil. Alternatif olarak Xperia M5'e bakmanızı öneririm.

Annem ve babamda lg g4 kullanıyor.Ama onların pil performansı ciddi anlamda iyi.3200 mah batarya nasıl oluyorda kötü pil performansı versin?Annemin şarjı daha %50 iken benim ki %20 lere kadar düşüyor.

Annem ve babamda lg g4 kullanıyor.Ama onların pil performansı ciddi anlamda iyi.3200 mah batarya nasıl oluyorda kötü pil performansı versin?Annemin şarjı daha %50 iken benim ki %20 lere kadar düşüyor.
Bu arada pil 3000 mah. Pil performansı Z2 kadar olamaz. Z2'de 6 saat aldığım ekran süresi G4'te en fazla 3.40 saat.

Peki size dışarıda mesela kafede veya havuzda şarjı hiç sıkıntı çıkarıyormu?Yoksa şarjlı kılıf veya şarj aleti mi taşıyorsunuz?
Telefonu dışarda çok aktif kullanmadığım için sıkıntı olmuyor. 1 günü rahat çıkarıyorum. Aktif kullandığım zaman iki kez şarj etmek zorunda kalıyorum.

Telefonu dışarda çok aktif kullanmadığım için sıkıntı olmuyor. 1 günü rahat çıkarıyorum. Aktif kullandığım zaman iki kez şarj etmek zorunda kalıyorum.

Bana göre olmayabilir o zaman iphone 5s.Ama tasarımı olsun duruşu olsun çok hoşuma gidiyor.Şarjlı kılıf takıp telefonu patateste yapmak istemiyorum.S5 ile devam mı edeyim o zaman ?

Bana göre olmayabilir o zaman iphone 5s.Ama tasarımı olsun duruşu olsun çok hoşuma gidiyor.Şarjlı kılıf takıp telefonu patateste yapmak istemiyorum.S5 ile devam mı edeyim o zaman ?
Kesinlikle evet. Bende yakın zamanda telefonu değiştirmeyi düşünüyorum.

Şarj süresini bu kadar abartmayın bence. Powerbank alın 10000 MAh kullanın ne var sanki..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı