iPhone 5S iTunes modunda kaldı

aziz ateş yld

Centipat
Ana telefonum yanında bİr de yedek olarak 5s'İm vardı. Bu sabah açmak İstedİm ama İTunes modunda kalıyor. USB İle bİlgİsayara bağladığımda "USB aygıtı tanınmadı" uyarısı alıyorum. Başka kabloyla denedİm ve yİne aynı sonucu aldım. Kendİ telefonumu bağladığımda sıkıntısız bağlanıyor ama 5s bağlanmıyor. Ne yapabİlİrİm?

Son düzenleyen: Moderatör:
"iTunes Modu" olarak tanımladığınız durum büyük ihtimal Recovery Mode'dur. Cihazınızı Recovery Mode'dan çıkartmak için bilgisayarınıza "3uTools"u kurup (NOT: Bu programı ana telefonunuzda kullanmanızı önermem çünkü kendisini cihazların seri numaralarını Çin'e sattığı hakkında bir sürü söylenti dolaşıyor. Bunu da tehlikeli yapan Apple'ın sunucularındaki açık. Bu yüzden 3uTools yerine iMazing ya da iFunBox gibi programları kullanmanız daha doğru olur.) cihaz bilgisayara takılıyken "Exit Recovery Mode" tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Eğer yeterli olmazsa, cihazınızı zorla yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz.
ifixit'ten aldığım aşağıdaki yöntem işinize yarar diye umuyorum:
-Ana sayfa düğmesine basılı tutun.
-Ana sayfa düğmesine basarken, Uyku/Uyanma düğmesine de basın.
-Apple logosu çıkana kadar, yaklaşık 10 saniye boyunca iki düğmeye de basılı tutmaya devam edin.
(Görsellerle beraber)

Cihazınız yeniden başlayacaktır.
Eğer bu da sorununuzu çözmezse korkarım ki sorununuz büyük ihtimalle donanımsal.

"iTunes Modu" olarak tanımladığınız durum büyük ihtimal Recovery Mode'dur. Cihazınızı Recovery Mode'dan çıkartmak için bilgisayarınıza "3uTools"u kurup (NOT: Bu programı ana telefonunuzda kullanmanızı önermem çünkü kendisini cihazların seri numaralarını Çin'e sattığı hakkında bir sürü söylenti dolaşıyor. Bunu da tehlikeli yapan Apple'ın sunucularındaki açık. Bu yüzden 3uTools yerine iMazing ya da iFunBox gibi programları kullanmanız daha doğru olur.) cihaz bilgisayara takılıyken "Exit Recovery Mode" tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Eğer yeterli olmazsa, cihazınızı zorla yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz.
ifixit'ten aldığım aşağıdaki yöntem işinize yarar diye umuyorum:
-Ana sayfa düğmesine basılı tutun.
-Ana sayfa düğmesine basarken, Uyku/Uyanma düğmesine de basın.
-Apple logosu çıkana kadar, yaklaşık 10 saniye boyunca iki düğmeye de basılı tutmaya devam edin.
(Görsellerle beraber)

Cihazınız yeniden başlayacaktır.
Eğer bu da sorununuzu çözmezse korkarım ki sorununuz büyük ihtimalle donanımsal.
Donanımsal sorunu var. Bağlamayı başardım ve geri yükle dediğimde yükleme başlıyor ve 2dk sonra hata veriyor. Kod 9 adında. Anakart ile ilgili bir sorunmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı