iPhone 5S mi ? Sony Xperia Z2 mi ?

Android için bulmak çok kolay. Android istediğin amaçları karşılayacaktır. Rahatça istediğin programı yükleyebilirsin. Z2'in bataryası ihtiyacını karşılar. Bir günü rahat çıkarır. iPhone'da yapabileceklerin kısıtlı. Üstelik şarj konusunda da çok parlak değil. Kız arkadaşım șarjı çok yediği için 3G açamıyor iPhone'da.
Bir kere senin kız arkadaşının telefonu 4 mü? Artıdan cok yiyosa telefon ekiyse veya iknci else cok normal. XperiaZ2 eskdiğinde telefon yine eskisi gibi mi olcak? Benim iPad 2'im var. Yaklaşık 2 yıllık ve batarya cok iyi gidiyor.

Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ediyorum farklı bir karar vererek LG G2 aldım ve doğru karar vermişim dedim.. :)
Hayırlı olsun. Ama sonra LG'ye update konusunda küfretceksin :D.

Onu yapamazdım çünkü kırmadan önce en az 50 kere düşürmüşümdür. Hatta motorla giderken bile düşürdüm telefonu yine kırılmadı ama artık bir yerden sonra o kadar darbeye dayanamıyor o_O

Android telefonlar bilgisayar gibidir. Zamanla yavaşlar. IOS işletim sistemi ise yavaşlamaz. Hafızayı sonuna kadar doldurursan yavaşlar, orası ayrı ama stabildir. Ancak IOS işletim sistemi tek Apple cihazlarında var. Ve Apple ' ın bence tek kötü yanı çıkardığı her telefonu sezonluk üretmesi. Sürekli yenisini üretiyor. Sony yenisini üretmiyor mu ? Tabiki üretiyor ancak o kadar çok android telefon var ki eskidiğinde önemsemiyorsun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı