iPhone 5S - Recovery modda kalma sorunu

Recovery moddan çıkarmak için Reiboot isimli programı kullanabilirsin.

Recovery moddan çıkarmak için Reiboot isimli programı kullanabilirsin.

İndirdim. Nasıl kullanıyoruz? Biraz gezdim de, paragöz bir uygulama gibi geldi diğerleri gibi. Kısaca bir bilgi alabilirsem sevinirim.

İndirdim. Nasıl kullanıyoruz? Biraz gezdim de, paragöz bir uygulama gibi geldi diğerleri gibi. Kısaca bir bilgi alabilirsem sevinirim.
iPhone'u taktıktan sonra 3 seçenek karşınıza gelmesi lazım: 1. Enter recovery mode 2. Exit recovery mode 3. Fix the problems. Buradan 2.seçeneği yani Exit the recovery mode seçeneğine basın.

iPhone'u taktıktan sonra 3 seçenek karşınıza gelmesi lazım: 1. Enter recovery mode 2. Exit recovery mode 3. Fix the problems. Buradan 2.seçeneği yani Exit the recovery mode seçeneğine basın.

Bastığım vakit kısaca PRO versiyona geçin diyor. Bir şeye geçemiyorum.

Home butonu ile sleep butonuna basılı tutun. O olmassa birde RecBoot isimli programı deneyin.

Reiboot uygulamasında Fix ALL iOS Stuck denen yerde şansımı denesem mi? "Repair operating system" yani. Belki o çözüme ulaştırabilir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…