iPhone 5S - Recovery modda kalma sorunu

Verileri yedeklediğim için o konuda hiç panikleme olmadı. Recboot deneyeyim şimdi de. Format atmayı düşünmez olaydım :D

Benim amacım verileriniz gitmeden kurtarabilmekti o yüzden RecBoot'u deneyin demiştim.[emoji23][emoji23]

Recboot çalıştırdım, Exit Recovery Mode dedim. "Your device is now exiting recovery mode.." diyor. Bekliyorum.

Bitti. Cihaz hala recovery modda. :'(

Aynen. iTunes'ta shiftle geri yükleye basıp ipsw yüklemeyi çok kez denediğimden olsa gerek.

İndirdim. Nasıl kullanıyoruz? Biraz gezdim de, paragöz bir uygulama gibi geldi diğerleri gibi. Kısaca bir bilgi alabilirsem sevinirim.
Aynen. iTunes'ta shiftle geri yükleye basıp ipsw yüklemeyi çok kez denediğimden olsa gerek.
İndir pphelper 3834 25pp 00018 1511786710 setup exe
Bu programla bir deneyin olmassa gene programın içinde restore seçeneği var program çince programa girince iPhone'u algıladıktan sonra 2 buton çıkıcak karşınıza sağdakine tıklayın olmassa restore deneriz. İndirme linki sayfanın en altındaki mavi buton olucak.

Tamam indirdim. Sağdakine bastım evet telefon kapanıp geri geldi ama hala iTunes görünüyor. :')

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı