iPhone 5S - Recovery modda kalma sorunu

Bilgisayarda toplam 3 USB girişi var. Hepsini ayrı ayrı denedim. Tek değişen, KOD 21 hatasını vermesi oldu. Orjinal kablo evet fakat kablodan kaynaklabilir. Oturduğum yerde akrabalar dışında pek bir tanıdığımız yok maalesef. Kabloya ve farklı bir bilgisayarda denemeye yoğunlaşacağım. Şimdi ise iTunes'ın kalan dosyaları ile beraber silip sıfırdan yükleyeceğim.

Bence sizinkisi tamamen kablo veya USB portunuzdan kaynaklanıyor. iTunes veya cihazdan kaynaklı bir arıza değil bu. Ama denerken mutlaka ve mutlaka orijinal kablo ile denemeyi unutmayın. Yoksa yanıltıcı olabilir. IPSW dosyasını da başka yerden edinmemeye çalışın. Çoğu işlenmiş dosya barındırabiliyor. En güzeli iTunes üzerinden temiz bir kurulum yapmak olacaktır.

iTunes üzerinden yapmayı bende çok isterdim fakat geri yükle dediğim vakit her daim şu hatayı alıyorum:

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    31,2 KB · Görüntüleme: 96
Sizin artık pek geri yükleme gibi bir şansınız kalmamıştır bence. Sıfırdan kurulum yapar gibi yapacaksınız ve Apple kimliğiniz aracılığı ile iCloud üzerindeki bilgileri geri edinebilirsiniz. O zaman tekrar yedekleyeceksiniz cihazı çünkü eski yedek büyük ihtimal kullanılamaz durumda şu an.

Dün telefon bu hale gelmeden önce yedeklemiştim. Sıfırdan kurulum yapmaktı zaten amacım da, işte. Geri yükleme şansım kalmadı derken? Tam anlayamadım? Umarım telefoncunun birine 40 TL vermek zorunda kalmam :C

Yani yedeğe ulaşamıyoruz şu an:) Telefoncunun birine 40 TL verirsen sana "Format at format. Valla bak." der zaten:) Eğer o ilk söylediğim çözümdeki Apple logosu gelseydi bir umut vardı. Önce bir cihazın açılmasını sağlayalım bence:) Sonrası kısmet gibi:)

Cihazı 10 dakika bekletsem de iTunes ve kablo imgesi geliyor. Yedeklemiştim en son, yani hoşgeldin ekranı mekranı yok. Hani daha iOS elmasının altındaki çubukta küçük bir beyazlık varken hata verip hop gidiyordu iTunes. Kod 14 yazıp. Aksilik başım çok kötü ağrıyor.

Valla normal baş ağrısı yaratacak bir sorun:) Ben de çok yaşadım bu tip sorunları. Nerdesin bilmiyorum ama bulabilsen bir kablo süper olurdu açıkçası. En azından kafan rahat yatardın:)

Kablo yarın bulmaya çalışacağım. Ha bu arada, zamanını bana ayırdığın için çok teşekkür ederim. Gerçekten moral kaynağım oluyor. :>

En güzel teşekkür mesajları beğenmektir unutma:) Ne demek yardımcı olabilirsem asıl o zaman güzel olur:) Ama haklısın moral önemli bu konuda yoksa insan elindeki telefondan hıncını alacak gibi oluyor:)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı