iPhone 5S vs LG G4 vs Note 4?

dayii77

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi yeni bir telefon almak istiyorum. Android iOS arasında kararsızlığım yok ikisini de kullanmayı seviyorum. Benim için önemli olan Hız, Uygulama, Stabilite. Müzik ile ya da kamera ile cok fazla işim olmuyor. İstediğim telefon kasma, donma yapmasın. Uygulamalar arası donma, kasma oyun oynarken ısınıp beni cıldırtmasın. Ayrıca pili de her insan gibi benim içinde önemli.

Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta belirttiğim gibi yeni bir telefon almak istiyorum. Android iOS arasında kararsızlığım yok ikisini de kullanmayı seviyorum. Benim için önemli olan Hız, Uygulama, Stabilite. Müzik ile ya da kamera ile cok fazla işim olmuyor. İstediğim telefon kasma, donma yapmasın. Uygulamalar arası donma, kasma oyun oynarken ısınıp beni cıldırtmasın. Ayrıca pili de her insan gibi benim içinde önemli.

Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim :)

Ben LG G4 derim.

G4 ve Note 4 arasından güncel olduğu için G4. Pil performansı iyi olduğundan Note 4 öneririm.

G4 ve NOTE 4 nasıl kıyaslanacak telefonlar değil, saçma sapan konuşmayın. NOTE 4 donanım olarak G4'den daha başarılı bir cihaz ve batarya olarakta G4'den daha iyi bir telefondur.
Asıl siz saçma sapan konuşmayın. Öyle bir diyorsunuz ki sanarsınız orta segmentten bir telefonla üst segmenti karşılaştırıyorsunuz. Şahsen Note 4 gibi tasarımı olmayan, eski arayüzün bayrağını taşımaya devam eden bir telefon G4 gibi her açıdan daha yeni ve daha uzun güncelleme süresi olan bir telefonla karşılaştırılmamalı. Herşeyi donanıma dökmeye çalışmayın.

Öncelikle 2 telefon hakkında örnek vermek gerekirse. Note 4'ün içindeki NAND belleklerin okuma hızını biliyormusun sen ? nerdeyse benim bilgisayarımdaki SSD diskime yaklaşıyor, 300 mb okuma hızı var telefonun.

Note 4 pahalı diye G4 aldım diye kendinizi avutmaya devam edin, ikisi eşit olamaz :D
G4'ün içindeki NAND belleğin okuma hızı yavaş, düşük fiyatlı olmak içindeki bileşenlerde ucuz oluyor.

Note 4'ün içindeki NAND belleklerin okuma hızını biliyormusun nerdeyse benim bilgisayarımdaki SSD diskime yaklaşıyor, 300 mb okuma hızı var telefonun.
Yahu Allah aşkına yazdığım her konunun altına şöyle saçma sapan yorumlar yapmayın. Önce neyden bahsedildiğine bakın, öyle yorum yapın.
Bahsettiğiniz konuya gelirsek dediğiniz gibi 300MB okuma hızı var, G4'de ise 2.45 civarında. Bu fark ise normal kullanımda asla fakat asla hissedilmeyecek.

Yahu Allah aşkına yazdığım her konunun altına şöyle saçma sapan yorumlar yapmayın. Önce neyden bahsedildiğine bakın, öyle yorum yapın.
Bahsettiğiniz konuya gelirsek dediğiniz gibi 300MB okuma hızı var, G4'de ise 2.45 civarında. Bu fark ise normal kullanımda asla fakat asla hissedilmeyecek.
Cok ciddi anlamda kişilik bozukluğu yaşıyorsunuz. Saçma olduğuna sizmi karar veriyorsunuz ? Kime göre neye göre saçma ?
Test sonuçlarını yazdım ben, herkez sizin gibi düşünmek zorunda degil. Sizden farklı düşünen insanların fikirlerine saçma diyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı