iPhone 5S vs LG G4 vs Note 4?

Cok ciddi anlamda kişilik bozukluğu yaşıyorsunuz. Saçma olduğuna sizmi karar veriyorsunuz ? Kime göre neye göre saçma ?
Test sonuçlarını yazdım ben, herkez sizin gibi düşünmek zorunda degil. Sizden farklı düşünen insanların fikirlerine saçma diyorsunuz.
Birşeyleri ısrarla anlamamaya çalışıyorsunuz hala daha. Normal kullanımda kullanıcının en ufak bir farkını dahi hissetmeyeceği birşeyi buraya yazıyorsunuz ve belkide bu yüzden alacak olan kullanıcıların aklını karıştıracaksınız.

Birşeyleri ısrarla anlamamaya çalışıyorsunuz hala daha. Normal kullanımda kullanıcının en ufak bir farkını dahi hissetmeyeceği birşeyi buraya yazıyorsunuz ve belkide bu yüzden alacak olan kullanıcıların aklını karıştıracaksınız.
Tamam bilirkişi olan hanımefendi, insanların aklını karıştırmayayım ben.

@Asya Ay Telefon hakkında bilgin yok, saçma sapan yorumlar yapıyorsun. NOTE 4 malzeme kaliteli olarak kötü bir telefon değil, tasarım olarakta gayet iyi. Hiç NOTE 4 kullanmadığın için sallama yorumlar yapıyorsun. Eski arayüz NOTE 4'de yok. Güncelleme desteği olarak G4 daha yeni olduğu için bir adım daha önde. Telefon güncelleme almıyor diye kullanılmayacak anlamına gelmez. NOTE 4 daha da güncelleme alacak, iki telefon da üst segment telefonlardır. Bir de herşey donanım değil diyorsun, öncelikle şunu öğren burada karşılaştırılan iki cihaz da Android, İOS ile kıyaslamıyoruz. Her iki telefonun da yazılım sorunu yok.

@Asya Ay Telefon hakkında bilgin yok, saçma sapan yorumlar yapıyorsun. NOTE 4 malzeme kaliteli olarak kötü bir telefon değil, tasarım olarakta gayet iyi. Hiç NOTE 4 kullanmadığın için sallama yorumlar yapıyorsun. Eski arayüz NOTE 4'de yok. Güncelleme desteği olarak G4 daha yeni olduğu için bir adım daha önde. Telefon güncelleme almıyor diye kullanılmayacak anlamına gelmez. NOTE 4 daha da güncelleme alacak, iki telefon da üst segment telefonlardır. Bir de herşey donanım değil diyorsun, öncelikle şunu öğren burada karşılaştırılan iki cihaz da Android, İOS ile kıyaslamıyoruz. Her iki telefonun da yazılım sorunu yok.
Eminim telefon hakkında bilgim olduğunu gayet iyi biliyorsunuz. Bu sektör ile ne şekilde ilgileniyorsunuz bilmiyorum fakat ben direk bütün telefonlar ile ilgileniyorum ve açıkcası kullanmadığınız dediğiniz cihazı 2 ay kadar bir süre kullandım. Bilgi sahibi olmadan konuşmanız gerçekten çocukça. Ek olarak malzeme kalitesi diye birşeyden bahsetmedim ben, tasarımı yok dedim ve diğer telefonlarıyla karşılaştırırsanız göreceksiniz. Şu olayı ısrarla anlatamayacağız herhalde, Note 4 aynı arayüzün modifiye yapılmış halini kullanıyor. Aynı kasmalar bir süre sonra bu telefonda da başlıyor. Her ne kadar G4 yeni olduğu için daha fazla güncelleme desteği olsa da bu olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Farkettiyseniz kendiniz söylüyorsunuz. ''İki cihazda üst segment.'' Madem öyle ''Kıyaslanacak telefonlar değiller'' cümlesini neden kurdunuz ? Markaya aşıksınız anlarım bunu fakat kötü yanlarını görmezden gelmekten vazgeçin. Ciddi anlamda komik duruma düşüyorsunuz.

Tasarım göreceli bir kavramdır ve NOTE 4 tasarım olarak gayet iyi. Arayüz konusuna gelirsek gayet performanslı ve hızlı çalışır, arayüz sorunu yok. Arada ufak tefek kasmalar her Android telefon da karşılanacak durumlar. Bir de ne dediğini tam olarak anlayamıyorsun. Bu iki telefonun kıyaslanamayacağını söyleyen ben değilim, sen kendin bu iki telefon kıyaslanamaz diyorsun, ne dediğini iyi öğren. Benim orada kullandığım sözü yanlış anlamışsın, ben orada iki telefonun da kıyaslanabileceğini belirttim, kıyaslanmayacağını belirten sensin. Marka takıntılığım yok ama senin var sen marka düşmanlığı yapıyorsun, bu arada için rahat olacaksa ben G2 kullanıyorum. Telefon haklarında eğer marka düşmanlığı yapmazsan iyi bir bilgi birikimin var senin. Telefon haklarında bilgin yok demiştim, o sözü söylememem lazımdı. Bir anlık sinirlenme ile verilmiş bir cevaptı. Umarım artık marka düşmanlığı yapmayı da bırakırsın, söylediğim kırıcı söz ile de büyüklük benden olsun özür diliyorum senden.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı