iPhone 5S'i kaça satabilirim?

Emir Bozat

Hectopat
Yer
Yalova/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga.
Arkadaşlar merhaba elimdeki 5S'i kaça satabilirim? Cihazı 1-2 aydır kullanıyorum 400₺ye almıştım.
Cihazın kasayla beraber tüm iç aksamı(kasa çıkma orijinal),ekranı ve pili Deji marka pil ile değişti.
Kasanın durumu çok berbattı ve aldığımda pil yoktu ekran kırıktı Touch ID çalışıyor sorunsuz.
Cihazın kutu vs yok kaça satabilirim cihazı?
Sarı sitede 500-1000 arası değişiyor.

1698619552411.png

Arkadaşlar merhaba elimdeki 5S'i kaça satabilirim? Cihazı 1-2 aydır kullanıyorum 400₺ye almıştım.
Cihazın kasayla beraber tüm iç aksamı(kasa çıkma orijinal),ekranı ve pili Deji marka pil ile değişti.
Kasanın durumu çok berbattı ve aldığımda pil yoktu ekran kırıktı Touch ID çalışıyor sorunsuz.

Eki Görüntüle 1996024
600-500 maksimum. Ona da alıcı bulursan.

Hocam iyi geceler, sarı sitede 2000TL'ye kadar iPhone 5S bulabilirsiniz ancak bu cihazlar o fiyatlara satılmıyor. Şu anki piyasada iPhone 6 64 GB 600TL gibi rakamlara denk getirilebiliyor. Konumuzla alakası yok ama söylemek istedim iPhone 5S 16 GB güncel piyasa rakamı 500-600TL ama o fiyatada alıcı bulmanız lazım çünkü parmak izi çalışmayan iPhone 6 16 GB versiyonda piyasada o fiyattan var.

Ben bir yil once 400 liraya satamiyordum, size basarilar.
Hocam çünkü piyasası hemen hemen 6'ya yakın insanlar yeni kasaya geçtiği için bunun yerine 6'yı tercih ediyor. Şuan günümüzde hala kullanılabilecek telefonlar ama sıfırdan apple kimliği açarsanız youtube, snap vs vs. indiremiyorsunuz.

Eki Görüntüle 1996024
Hocam aklınızdaki fiyat nedir? Bende alım yapıyorum sıkılınca satıyorum.

Eki Görüntüle 1996024

Hocam sizin yerinizde olsam saklardım hatıra niyetine. Kim bilir belki bundan 20 yıl sonra bu tarz telefonları koleksiyonlarına katmak isteyen koleksiyoncular çok fazla para verir bu telefonlara :)

Koleksiyon niyetine saklarım ben ve her gün sarılıp yatarım o cihazla 🥰 Saklayın kesinlikle. Cihazı hasar görmeyecek bir kutuda saklayın eğer kutusu varsa kutusuna koyun bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı