iPhone 5S'i kaça satabilirim?

Neyse hocalarım teşekkür ederim herkese satmaktan vazgeçtim yedekte dursun telefonuma olursa bir şey olur acar bunu kullanırım eski de olsa sonuçta Apple :D.
Ah be, almayı düşünmüştüm. 😶

Touch ID'sine kadar çalışıyorsa 400-500 TL için satmaya değmez vallahi. Koleksiyonluk cihaz. 5S zamanının çok iyi telefonuydu.

Touch ID çalışıyor hocam sorun yok da vazgeçtim satmaktan yedek telefon olarak dursun kenarda arada açar bakarım :D

Arkadaşlar merhaba elimdeki 5S'i kaça satabilirim? Cihazı 1-2 aydır kullanıyorum 400₺ye almıştım.
Cihazın kasayla beraber tüm iç aksamı(kasa çıkma orijinal),ekranı ve pili Deji marka pil ile değişti.
Kasanın durumu çok berbattı ve aldığımda pil yoktu ekran kırıktı Touch ID çalışıyor sorunsuz.
Cihazın kutu vs yok kaça satabilirim cihazı?
Sarı sitede 500-1000 arası değişiyor.

Eki Görüntüle 1996024

Sende 400'e ver gitsin ya da tanıdığın bir çocuk falan varsa ailesiyle konuşup verebilirsin.

Hocam vazgeçmişsiniz zaten ama size IOS 10 Downgrade'ini öneririm hem biraz farklılık olur hemde cihazın performansı+ pil performansı gözle gorulur sekilde artacaktır.

Normalde insanlar 400-450 500'e koyuyor ama alınmaz, yani almaz kimse. O yüzden max 350-400'e alırlar onu şuan. Hatta almayadabilirler.

Arkadaşlar merhaba elimdeki 5S'i kaça satabilirim? Cihazı 1-2 aydır kullanıyorum 400₺ye almıştım.
Cihazın kasayla beraber tüm iç aksamı(kasa çıkma orijinal),ekranı ve pili Deji marka pil ile değişti.
Kasanın durumu çok berbattı ve aldığımda pil yoktu ekran kırıktı Touch ID çalışıyor sorunsuz.
Cihazın kutu vs yok kaça satabilirim cihazı?
Sarı sitede 500-1000 arası değişiyor.

Eki Görüntüle 1996024
Bende de aynı cihaz var. Dokunmatiği full bozuk ama. 😀
400-500'e satarsın.

Bu arada hala çoğu şeyi açıyor diyebilirim. Ortaokulagiden öğrenciler için alınıyor genelde. Fifa falan hala güncel şeyleri açıyor. Komşumuzun çöcuğunda var. Bence satabilirsen 500,600. Ama bunu bir telefoncuya verip üstüne 200-500 ekleyip Iphone 6-6S-6S Plus alsan daha mantıklı.

Geri
Yukarı