iPhone 6 2022'de kullanılır mı?

3uTools ile sosyal medya uygulamalarını atabilirsiniz ama iPhone 6 EasyCep'den almak yerine Letgo'da 6S veya 6S Plus bulabilirdiniz adamlar 6500TL'ye iPhone 8 satıyorlar bana kalırsa bayağı kazık.

İndirim olduğu için aldım Letgo vb. yerlerden alma şansım yok.

Bütçe ne kadar?

1300 TL'ye aldım cihazı hala gelmesini bekliyorum.

EasyCep sitesinden iPhone 6 16 GB sipariş ettim. Kargoya verildiği için iptal etme şansım da yok telefon geldiğinde nasıl bir performans göstereceğine ve sizin yorumlarınıza bakarak iade edip etmeme konusunu düşüneceğim. Sadece WhatsApp Discord vb. kullanıyorum bunların dışında sadece internette gezerim.
Whatshapp,discord falan kullanılbiliyo,youtube uygulama desteğini kesti. Spotify,youtube,twitter,reddit gibi uygulamaları indiremiyeceksin hocam,keşke almadan önce gene bi forum açsaydın.

Bütçen azmış dostum.

Zaten idarelik alacağım 5-6 ay kullanırım en fazla.

Bütçen azmış dostum.

Zaten idarelik alacağım 5-6 ay kullanırım en fazla.

Whatshapp, Discord falan kullanılbiliyor, YouTube uygulama desteğini kesti. Spotify, YouTube, Twitter, Reddit gibi uygulamaları indiremiyeceksin hocam, keşke almadan önce gene bir forum açsaydın.

Keşke düşünseydim.

EasyCep sitesinden iPhone 6 16 GB sipariş ettim. Kargoya verildiği için iptal etme şansım da yok telefon geldiğinde nasıl bir performans göstereceğine ve sizin yorumlarınıza bakarak iade edip etmeme konusunu düşüneceğim. Sadece WhatsApp Discord vb. kullanıyorum bunların dışında sadece internette gezerim.

Merhaba 6 almanızı önermem en kötü 6S almanızı öneriyorum ve en az 32 GB olmalı.

Hoca birkaç aylığına kullanacaksınız olabilir.
Ama EasyCep hakkında kötü yorumlar var.Bende zamanında(2 ay önce) sipariş etmiştik.2 hafta geçmesine rağmen gelmeyince iptal etmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı