iPhone 6 açılışta Apple logosu gidip geliyor

pro aKif 2011

Centipat
Herkese iyi geceler.
Arkadaşlar iPhone 6 32 GB yurt içi telefonum var. Bundan 2 ay önce telefonu yedeklemek için açtım yedekledim ve kapattım. Şimdi ise tekrar açmaya çalışıyorum fakat elma logosu gidip geliyor. Hiçbir şekilde açılmıyor. Sizce bunun sebebi nedir bilgisi olan varsa çok sevinirim.

Not: 2 ay önce orijinal şarj aletiyle açtım fakat şimdi elimde orijinal şarj aleti yok. Sabah telefoncuya götürüp deneteceğim. Bakalım çalışacak mı? Başka çözüm önerisi olan varsa sevinirim.

Not2: Arkadaşlar cihaz kapalı olduğu için bilgisayar görmüyor ve iTunes'a bağlayamıyorum.

Cihazın bataryası feci durumdadır ya da yazılımı çökmüştür. Bir ihtimal kullandığınız şarj cihazı yetersiz kalıyor olabilir.

Hocam bataryayı değiştireli 5 ay oldu betası 100DÜ en son. Kapatıp dolaba koydum en son 2 ay önce açmıştım cihazı orijinal aletle. Şimdi de orijinal olmayan bir aletle denedim hatta 30 dk ya yakın şarjda kaldı fakat logo gidip geldi gidip geldi. Bunun çözümü nedir size göre? Bataryada sorun olacağını düşünmüyorum.

Telefonun ana ekrana dönüş tuşuyla güç tuşuna basılı tutun, telefonda Apple logosu gelecek geldiğinde. Basılı tutun büyük bir ihtimalle ekranda yazılar yazacak ve sonrasında açılacak açılmazsa bir telefoncuya baktırın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun ana ekrana dönüş tuşuyal güç tuşuna basılı tutun telegonda aplle logosu gelecek geldiğinde haila basılı tutun büyük bir intimalle ekranda yazılar yazıcak ve sonrasında açılacak açılmassa bir telefoncuya baktırın.
dediğiniz gibi yaptım logo geldi gitti aynı şekil fakat yazı gelmedi. yine de teşekkürler

Telefoncuya götürün yeniden yazlılım atsın bende de aynı sorun vardı yazılım attırdı düzeldi eğer telefoncu istemiyor isteniz telenfona YouTube'ye yazın USB kablosu ile kasaya balayın sonra ITunes'e girin PC'den aynı dediğim gibi tuşlara basarak kendiniz atabiliyosunuz bildiğim kadar.

Telefoncuya götürün yeniden yazlılım atsın bende de aynı sorun vardı yazılım attırdı düzeldi eğer telefoncu istemiyor isteniz telenfona YouTube'ye yazın USB kablosu ile kasaya balayın sonra ITunes'e girin PC'den aynı dediğim gibi tuşlara basarak kendiniz atabiliyosunuz bildiğim kadar.
yazılım ne kadara attınız peki fiyat bilgisi alabilir miyim

Geri
Yukarı