iPhone 6 açılışta Apple logosu gidip geliyor

Yazılım zaten eski iTunes programı ile yapıyorlar. Reset atıyorlar. Siz de yaparsınız fakat PC algılamıyormuş bile. Gerçekten başarılı birine götürün derim. Yoksa sürekli sıkıntı yaşarsınız.

Ben 25 TL'ye attırdım 20 TL'ye yapanda var ama bir bakın genede.

Yazılım atıldıktan sonra bir sorun oluştu mu? Parmak izi çalışmaması gibi sorunlar. Bir de iCloud şifresi istedi mi yazıım atıldıktan sonra.
Yazılım zaten eski iTunes programı ile yapıyorlar. Reset atıyorlar. Siz de yaparsınız fakat PC algılamıyormuş bile. Gerçekten başarılı birine götürün derim. Yoksa sürekli sıkıntı yaşarsınız.

Algılamamasındaki sebep telefon kapalı. Kapalı olan bir telefonu ilk defa bağladığım bir bilgisayarda nasıl gösterebilirim bilmiyorum.

İlk olarak ipsw.me sitesine girip, cihazını seçip yeşil olan yani imzası açık sürümü indir.

Telefonu bilgisayara bağla iTunes aç. DFU moduna al. (Nasıl yapıldığını Google’da aratarak bulabilirsin) DFU moduna alınca iTunes kurtarılacak cihaz diye görmesi lazım. Shift tuşuna basarak geri yükleme yap de indirdiğin ipsw dosyasını seçerek geri yükleme yap.

PC varsa elinde sen de atarsın yazılımı boşa para verme.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Pc algilamiyir baskan inan gram iphone bilgim yok. Yazilim atarsam duzelir mi hic bilmiyorum. Diyelim ki yazilim attim icloud silinir mi ne olur
PC varsa elinde sen de atarsın yazılımı boşa para verme.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam denedim fakat pc ye dosyayı yükledikten sonra iphone hazırlanıyor diyor tam orada otomatik bağlantı kopuyor (windows10 aygıt çıkarma sesi geliyor). ve bu yüzden 4013 hatası veriyor

Son düzenleme:
arkadaşlar cihazın hafızası değişecek ve 450tl gibi ciddi bir fiyat sundular. ben yaptırıp yaptırmamakta kararsızım. sanırım nand değişimi olacak. bilgisi dahilinde olanlar bana yardım edebilir mi? nand değişimi sonrasında herhangi bir sıkıntı çıkabilir mi?

Geri
Yukarı