iPhone 6 Alınır mı?

dewilking

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Samsung cihazımın kırılmasından sonra telefon değiştirmeyi düşünüyorum. Maksimum 1.900 TL bütçem var 1 kuruş bile aşamam. iPhone 6 almayı düşünüyorum tasarımı çok hoşuma gidiyor. Oyun oynamıyorum. Artık Android'den sıkıldım ama iPhone 6 içine kuşkularım var ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
Merhaba, Samsung cihazımın kırılmasından sonra telefon değiştirmeyi düşünüyorum. Maksimum 1.900 TL bütçem var 1 kuruş bile aşamam. iPhone 6 almayı düşünüyorum tasarımı çok hoşuma gidiyor. Oyun oynamıyorum. Artık Android'den sıkıldım ama iPhone 6 içine kuşkularım var ne önerirsiniz?

iPhone 6'yı almanı önermiyorum. iOS 11 güncellemesinden sonra kullanıcıyı rahatsız eden kasmalar başladı. 2 ay önce iPhone 6 Plus kullanıyordum tecrübeyle sabittir. Apple kanadında 6S'den aşağısını kesinlikle önermem. Farklı marka modellere bakmanda yarar var.

iPhone 6'yı almanı önermiyorum. iOS 11 güncellemesinden sonra kullanıcıyı rahatsız eden kasmalar başladı. 2 ay önce iPhone 6 Plus kullanıyordum tecrübeyle sabittir. Apple kanadında 6S'den aşağısını kesinlikle önermem. Farklı marka modellere bakmanda yarar var.
Yeni güncellemede kasmalar gideceği söyleniyor ne olur ne olmaz beklemekte fayda var.

İPhone 6 kullanıcısıyım.Artık iPhone 6 alınmamasını tavsiye ediyorum.1 GB ram gerçekten yetmiyor.İphone tarafında en az 6S alınması taraftarıyım.

Apple ürünlerde artık 6S modelinin altına pek düşmemeniz daha iyi olur. Eğer bütçe oluşturamıyorsanız Android modeller olabilir. Özellikle IOS 11 sürümleri cihazları baya zorlamaya başladı. 6 modeli biraz zayıf kalabilir artık.

Bence Xiaomi ye bir bak.Özellikle Mİ 6 modeline. O fiyata alacağın bir Iphone'da kat kat iyidir.
Bu arada Android olmasına rağmen önermemin sebebi MIUI isimli kendi işletim sistemini kullanması.
Her ne kadar android tabanlı bir sistem olsada oldukça güzel ve İOS'a benzer bir sistemdir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı