iPhone 6 Anakart Arızası

Emin Rahimoğlu

Hectopat
Daha fazla  
Telefon suya düştü. Telefoncuya götürdüğümde anakartın üstünde çürükler olduğunu, değişmesi gerektiğini söyledi. Apple'a götürmemi, belki orada halledilebileceğini söyledi. Ben de telefonu Apple'a götürdüm. Kadın bana telefonun kasasındaki yamulma yüzünden telefonun garantiden çıktığını ve sadece 1600 TL karşılığında sıfırını verebileceklerini söyledi. Ben şimdi telefonun anakartını değiştirebilecek bir yer arıyorum İstanbul'da. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle geçmiş olsun. İstanbulda yada türkiyede anakart satışı yapan yer neredeyse hiç yok diyebilirim sahibinden ve intenette satışı yapanlar var fakat telefon fiyatı kadar para istiyorlar. Ben aliexpress ‘ ten önce 16 gb iphone 6 plus anakart sipariş vermiştim arkadaşıma hiç bir sorun yaşamadık. Sonra kendimede 64 gb lik sipariş verdim şuan aliexpressten gelen anakartı kullanıyorum ben sıfırdan telefon toplamak için almıştım. Sana tavsiye ederim fiyatlarıda uygun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı