iPhone 6 batarya önerisi

serkanyoruk92

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Elimde boşta duran bir telefon var bataryası %100 gösteriyor fakat aralık ayında Antalya'da değiştirmiştim büyük ihtimal artık bataryası ölmüştür.

Bana batarya lazım internetten alıp yakınımdaki telefoncuda taktıracağım 30TL'ye, 2 adet batarya buldum sizce hangisi ya da sizin öneriniz var mı?

Eski ip6 telefonum için bu yüksek mah'lı dejiyi alıp kendim değiştirmiştim. Cidden kendi bataryasından daha iyiydi :) Kesinlikle tavsiye ederim.

Deji'ler şişiyor zamanla. Telefon kasasına zarar verirse çöp olur telefon. Diğerini bilmiyorum. Orijinal taraftarıyım, orijinalini normalden ucuza değiştiren servisler var.

Deji'ler şişiyor zamanla. Telefon kasasına zarar verirse çöp olur telefon. Diğerini bilmiyorum. Orijinal taraftarıyım, orijinalini normalden ucuza değiştiren servisler var.

Hocam dediğine katılıyorum önceden Deji taktırdım birkaç ay sonra şişti ve Apple logosu iç kısımda kaldı Deji bataryadan dolayı.

Dostum bizim telefon bayimiz vardı şimdi marka adı vermeyim. Deji batarya bizim serviste takılmıyordu. İnsanlar taktırıp bin pişman olup bize yaptırmaya geliyorlardı. Ucuz etin yahnisi yenmez.

Geri
Yukarı