iPhone 6 İle Alınacak Aksesuarlar

Jumper

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, benim gibi telefon alırken yanında hangi aksesuarları alacağına karar veremeyen bir sürü kişi vardır. Bu konu hem onlara yardımcı olur hemde bana. :)

Ekran koruyucu olarak dafoni seçmiştim ama sonra bunu gördüm sizce dafoni mi spigen mi ?

Dafoni iPhone 6 Tempered Glass Premium Cam Ekran Koruyucu | MobilCadde.com / Cep Telefonu Aksesuarları

Spigen Sgp iPhone 6 Screen Protector GLAS.tR SLIM (4.7) Cam Fiyatı

Kılıf olarak kararsızım ilk aldığımda şeffaf bir kılıfla kullanacağım 1-2 ay sonra felan kırmızı spigen neo hybird alırım. Şeffaf kılıfında adi durmasını istemiyorum çokta kaba olmasın söylediklerim çerçevesinde öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.. :)

Spigen SGP iPhone 6 Kılıf (4.7") Air Skin (0,3 mm) Soft Fiyatı

Bu kılıf benzeri bir şey olabilir bu çok ince darbeye pek dayanıklı değil. :(

Powerbank olarakta Xiaomi nin 16000mah lık olanını seçtim. Çok şık kapasitesi yüksek ve çift usb çıkışlı.

Xiaomi 16000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Son düzenleme:
Ben kılıf olarak bu ürünü:

Elago Iphone 6 Kılıf 4.7 S6 Slim Fit 269 - n11.com

Ekran koruyucu olarakta bu ürünü:

iloome iPhone 6 4.7" Screen Protector (Onyx Black) - Premium Tempered Glass : iPhone

Satın aldım ve kullanıyorum. Her iki üründen de inanılmaz mutluyum. Kılıf hem ince hem sert yani koruma anlamında işini ciddi anlamda çok iyi başarıyor, zaten elinize aldığınızda da fark ediyorsunuz. Ekran koruyucuya gelirsem de etrafta görüyorsunuzdur millet almış ekran koruyucuyu köşelerden hep açık, abuk subuk durmuş. Hele ki beyaz modeli varsa inanılmaz kötü duruyor. Arkadaşın telefonunda o garip ekran koruyuculardan var ve onun telefonu bir de beyaz olduğu için telefonları yan yana getirip bakıyorum benim telefonla onun telefon farklı bir ürünmüş gibi sanki. O birde garip anlamsız kalın kılıflardan almış tam bir facia. Yapmayın arkadaşlar şu güzelim telefonun ruhunu kaybettirmeyin kendisine. Bu iki ürünü alıp keyfinize bakın diyorum sadece. (y)

Eğer ki iloome.com üzerinden alışveriş yapmayı bilmiyorsanız da buradan yardım alabilirsiniz:

iloome.com'dan Ayrıntılı Alışveriş Rehberi | Technopat Sosyal

Teşekkür ederim. İloome koruyucuyu daha önce duymuştum ama nasıl durur veya sağlammı gibi endişelerim vardı. Söylediklerinizden sonra araştırmaya başlayacağım. :)

Peki çok rahatsız ediyor mu ekran koruyucunun varlığı ? Çok belli oluyor mu ? Birde düşürdüğünüz felan oldu mu ? Sağlam mı yani ?

@Raydric

Ekran koruyucu olarak Buff kullanabilirsiniz, bence iphone için tek gerekli aksesuar budur.
Kılıf mılıf bunlar gereksizler.

Ben dün spigen kılıf aldım ancak pişman oldum. Değiştireceğim, neden diye sorarsanız telefonu güzel koruyor ancak yandaki ses açma kapama tuşlarına ve güç tuşuna basmayı çok zorlaştırıyor. Arkaya güzel bir kılıf ve ekran koruyucu olarakta buff alırsanız tadından yenmez. :) Zira iPhone'u kılıfsız ve koruyucusuz kullanmak cesaret ister.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı