iPhone 6 ile neler yapılabilir?

566156

Kilopat
Makaleler
19
iPhone 6 almayı düşünüyorum da, neler yapılabilir bu telefon ile? Oyun performansı nasıldır? 6S mi tercih etmeliyim? Bu arada sadece bu 2 telefondan birini almayı düşünüyorum, şu modeli al daha iyidir demeyin. İkisi arasında bir tercih yapmam lazım. Çok oyun oynayan birisi değilim ama sıkılırsam arada oynarım bir şeyler. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Ben kullanıyorum.
Whatsapp, dosya yönetimi, fotoğraf ve video çekmek, internete girmek, Ziraat uygulaması ve Mi Band 5 için uygulama kullanıyorum. Bir telefonun tüm beklentilerini fazlasıyla karşılyor.

Bu arada YouTube Premium gibi kullanmak isteyenler için bir uygulama var ismi red App web tarayıcı YouTube'da reklamsız ve arka planda oynatma özelliğine sahip ve bedava.

Hangi Android'leri ezer mesela? S3 mini mi?

iPhone 6 be iPhone 6 Plus 2015 ve 2016 yılındaki telefonlarla kıyaslama bilen bir telefondur. Gidip iPhone 6 ve iPhone 6 Plus zamanında çıkan bir Android telefon alın kıyaslanmaz bile çok kötü Android'in kullanım ömrü iPhone 5S kullanıyorum 9 yıllık cihaz hâlâ güvenlik güncellemesi alıyor iOS 12.5+ olmasına rağmen Android'te ise maç 3 yıl sonra cihaz çok kasıyor.

iPhone 6 be iPhone 6 Plus 2015 ve 2016 yılındaki telefonlarla kıyaslama bilen bir telefondur. Gidip iPhone 6 ve iPhone 6 Plus zamanında çıkan bir Android telefon alın kıyaslanmaz bile çok kötü Android'in kullanım ömrü iPhone 5S kullanıyorum 9 yıllık cihaz hâlâ güvenlik güncellemesi alıyor iOS 12.5+ olmasına rağmen Android'te ise maç 3 yıl sonra cihaz çok kasıyor.

Güvenlik güncellemesi alıyor vaov ee? Tam olarak ne işine yarıyor? Planlı eskitme her markada olan bir şey ama artık şu Android alıyorsun 3 yıl sonra kasıyor muhabbeti mide bulandırmaya başladı, elimde 5 yıllık S9 Plus var ne bir kasmasını gördüm ne de bir donmasını takılmasını ki bataryası bile ilk batarya daha önce değişmedi, yedek kullandığım S8 Plus'u kardeşime verdim o da aynı şekil yağ gibi kayıyor, A, J, m serisi telefonlar kıyaslamayı geç kullanılacak bir telefon bile değil, teknolojiden az da olsa anlayan adam Samsung'u karşılaştıracağı zaman Note serisi ile kıyaslar.

Güvenlik güncellemesi alıyor vaov ee? Tam olarak ne işine yarıyor? Planlı eskitme her markada olan bir şey ama artık şu Android alıyorsun 3 yıl sonra kasıyor muhabbeti mide bulandırmaya başladı, elimde 5 yıllık S9 Plus var ne bir kasmasını gördüm ne de bir donmasını takılmasını ki bataryası bile ilk batarya daha önce değişmedi, yedek kullandığım S8 Plus'u kardeşime verdim o da aynı şekil yağ gibi kayıyor, A, J, m serisi telefonlar kıyaslamayı geç kullanılacak bir telefon bile değil, teknolojiden az da olsa anlayan adam Samsung'u karşılaştıracağı zaman Note serisi ile kıyaslar.

Bir kere güvenlik güncelleştirmesi telefonu yavaşlatmaz. Sadece virüslere karşı korumak için gelen bir güncelleme. Bir de senin S9 Plus'ın kasmamasının sebebi kullandığın ve yüklediğin uygulamalara bağlı kullandığın uygulamalar çok sistem tüketiyordur yavaşlar. Veya kullandığın uygulamalar az sistem tüketiyordur yağ gibi akar kasmaz.

Son düzenleme:
Bir kere güvenlik güncelleştirmesi telefonu yavaşlatmaz. Sadece virüslere karşı korumak için gelen bir güncelleme. Bir de senin S9 Plus'ın kasmamasının sebebi kullandığın ve yüklediğin uygulamalara bağlı kullandığın uygulamalar çok sistem tüketiyordur yavaşlar. Veya kullandığın uygulamalar az sistem tüketiyordur yağ gibi akar kasmaz.

Yanlış kişiye öğretiyorsun, güvenlik güncellemesi yavaşlatır demedim ben zaten, yalandan gelen performans güncellemeleri yavaşlatıyor, ki ben telefonumu normal şekilde kullanmıyorum.

iPhone 6 Plus kullanıyorum 2 haftadır genel olarak memlunum sadece. Trendyol inmiyor telefona kullandığım aktif bir uygulama idi. Masraf yaptım bir de batarya ve ahize değişti. Çogu Android telefonu ezer.

Çoğu Android telefonu ezer ama şarjın 3.5 saat gidiyor bırakın bu işleri artık xden 8Plus'dan veya 7 Plus'dan aşağısı alınabilir durumda değil hep iOS sevdam vardı 6SE geçtim 2 ay önce ekran yanığı oldu batarya rezildi ısınıyordu ekran yanığından dolayı iade ettim.

gm8 goyu s4 bile ezer

Yeni konular

Geri
Yukarı